رفتن به مطلب

نظر شما در مورد (میهن وب هاست )

Farhad

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

بعد جستجو های زیاد رسیدم به سایت میهن وب هاست برای میزبانی هاست لینوکس

میخواستم دوستان نظرشون و یا تجربه اشون رو بهم بگن که آیا مورد اطمینان هستن یا خیر ! نسبت به قیمت ها ی پایینشون

با توجه به رنک این هاستینگ که رتبه سوم رو داره ولی توی چند سایت ازشون بد گفتن ! ولی خوب فکر نکنم تخصصی باشن‌!

ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

ببینید مهین وب هاست به خاطر این معروف است که :

1- پشتیبانی خوبی دارد.حتی روز های تعطیل

2- قیمت های آن مناسب است.

3- اگر هر سرویس دهنده هاستی رتبه جهانی مهین وب هاست را داشت مسلما قیمت ها را دو برابر می کرد.

4- کاملا هم قابل اطمینان است و کمتر پیش می آید که سرورهایش دچار مشکل شود.

اون که ازش بد گفتند به خاطر پهنای باند است.اگر شما پهنای باند زیادی مصرف کنید بلافاصله سایت را می بندند و دیگر اجازه بالا آمدن را نمی دهند. اما سرویس دهنده هایی همچون مارال هاست و .. با وجود اینکه سایتی پهنای باند اضافی مصرف کند بهش اخطار می دهند و این مورد را دو بار تکرار می کنند و در صورت لزوم بار سوم سایت را می بندند.

این تجربه شخصی خودم از این دو سرویس دهنده است.

راستی آبتین وب هم شنیدم خوبه.کسی است که با این سرویس دهنده کار کرده باشد؟نظرتان درباره ی آن چیست؟

ویرایش شده توسط alireza1375
لینک به ارسال

قطعا از بهترین هاست در ایران ولی میزبان سایت که مدیریتش با اقای کمانگر است رو من بیشتر تایید میکنم . پشتیبانیشون فوق العادست.البته تا 5،6 ماه پیش من باهاشون کار میکردم الان رو نمیدونم

لینک به ارسال

من ازش استفاده میکنم

پشتیبانی خوب

قیمت مناسب و ارزان

در مقایسه سرویس ها و تعرفه ها و پلن ها به نسبت قیمت با سایر شرکت ها واقعا مناسبه

استفاده کن حداقل اینه که پشیمون نمیشی از انتخابت

لینک به ارسال

میهن وب هاست عالیه

راستی آبتین وب هم شنیدم خوبه.کسی است که با این سرویس دهنده کار کرده باشد؟نظرتان درباره ی آن چیست؟

منم تعریف آبتین وب رو زیاد شنیدم اگر دوستان تجربه ای از آبتین وب دارن ممنون میشم اعلام کنند تا ماهم استفاده کنیم

لینک به ارسال

بله ، ممنون از نظر دوستان

2 روزه رفتم روی میهن وب واقعا ازشون راضی هستم

پشتیبانی و سرعت عملشون عالیه

قیمتاشون هم که حرفی برای گفتن نمیمونه. . .

ممنون از دوستانی که نظر دادن

لینک به ارسال

میهن وب هاست عالیه

منم تعریف آبتین وب رو زیاد شنیدم اگر دوستان تجربه ای از آبتین وب دارن ممنون میشم اعلام کنند تا ماهم استفاده کنیم

من آبتین وب دارم بیشتر از یک سال هست که مشتریشون هستم.. یه مدت بود که سروراشون قاطی کرده بود و دیگه تیکتها رو حتی بعد بیش از 48! ساعت!! هم پاسخ ندادن ... در حالی که سایت خبری ما و سایتهای دیگر دوستان رو ساسپند کرده بودن.. البته من در آبتین چندین بار (بیش از 3 مرتبه) ساسپند شدم و اخطار گرفتم بالاخره رفتم به یکی از دوستان دادم تا بهینه سازی قالبو برام انجام داد و الان سایت رو به راه است و مصرف منابعم خیلی کم شده.. خدا رو شکر

در روز های معمول بین یک تا 6 ساعت پاسخ میدن اما در شرایطی مثل مورد بالا معلوم نیس :)

به هر صورت هر شرکت هاستینگ یک فراز و فرود هایی داره دیگه..

لینک به ارسال

دوست عزیز پهنای باند هایی که ارائه میده خیلی کمه و به سرعت تموم میشه درباره پارس وب سرور خاستی تحقیق کن من مدتی از اون استفاده میکنم ازش راضی ام

لینک به ارسال

از هر نظری خوبه اما بنده سرعتش رو پیشنهاد نمیکنم !

لینک به ارسال

بنظر من خنده دار ترین میزانی وبی هستش که به تمام عمرم دیدم زده هاست با هارد ssd سرعت بالا :lol:

اخه یکی نیست بهشون بگه سرعت یک وب سایت به هارد نیست 70 درصد به منابع سروره البته این راه کار واسه کاربر های بی اطلاع خیلی خوب جذب مشتری میکنه :ph34r:

میان یک سرور رو به 150 نفر به اشتراک میذارن من میزبانی هاستی میشناسم که سرور رو فقط به 20 نفر به اشتراک میذاره ..

لینک به ارسال

میان یک سرور رو به 150 نفر به اشتراک میذارن من میزبانی هاستی میشناسم که سرور رو فقط به 20 نفر به اشتراک میذاره ..

حرفتون منطقی نیست میزان share چه ربطی داره!؟! :huh:

#مهم سروره اصلیه شاید سرور اولی از سرور دومی خیلی قوی تر باشه یا.......... :)

.

.

در پاسخ دوستان:

بنده تجربه کار با سرورپارس رو داشتم و هم پارس پک ، بنظر من که هیچ چیزی سرورپارس نمیشه :D

البته قیمت های میهن وب هاست هم خیلی خوبه و اکثر کسایی که دیدم راضی بودن.

ویرایش شده توسط alireza.nh
لینک به ارسال

من خودم ازش چندتا هاست گرفتم . پشتیبانی پاسخ به تیکت ضعیفه بعدظهرها تا شب . ولی قیمت هاش خوبه .

اگر سایت خوبی داری برو نت افزار منم اونجا گرفته بودم ولی واسه سایتم ابشن هاش زیاد بود

لینک به ارسال

قیمت هاش عالین ، اما اگر پشتیبانی خوب ، به همراه سرعت خوب و قیمت خوب رو هم میخوای (البته در مورد قیمت نه به خوبی میهن وب هاست) ، از تهران هاست استفاده کنی پشیمون نمیشی :)

tehranhost.com

لینک به ارسال

من پشتیبانی میهن وب هاست رو خیلی قبول دارم و راضی هم هستم تو این چند سالی که دارم باهاشون کار می کنم.

لینک به ارسال

من شخصا از سايت هاي زير ميگيرم چون جدا پشتيباني و سرعت و... خوبي دارند :D

قيمت هاش هم كه نگو :lol:

GreenHosting.Ir

tehranhost.com

لینک به ارسال

درود ;

من حدود 3-4 سالی هست با میهن وب هاست کار می کنم ...

4-5 تا سایت هم الان روی میهن وب هاست میزبانی میشه..

تو این مدت بجز یکی دوبار مشکلی واقعا با هاست نداشتم و در مواردی هم که مشکل داشتم پشتیبانی خیلی خوب و به موقع کمکم کرده!!!

در کل پیشنهاد می کنم، میزبان خوبی است...

لینک به ارسال

پشتیبانیشون توی ساعات غیر اداری واقعا ضعیفه یعنی تیکت میره واسه فردا صبح پاسخش .

لینک به ارسال

یه چند هفته ای هست که پروژه جدیدمونو رو آبتین وب گذاشتیم!

نسبت به قیمتشون خدماتشون خیلی عالیه و تیکت هارو هم سریع جواب میدن.(سرعت عالی / قطعی هم تاحالا نبوده)

واقعا فکر نکنم چیزی از میهن وب هاست کم داشته باشه! :D

لینک به ارسال

امکانات و پهنای باند بالا و حجم زیاد رو تا الان من به غیر از نت افزار جای دیگه ای ندیدم یه کمی قیمتش گرونه ولی امکانات عالی داره

لینک به ارسال

امکانات و پهنای باند بالا و حجم زیاد رو تا الان من به غیر از نت افزار جای دیگه ای ندیدم یه کمی قیمتش گرونه ولی امکانات عالی داره

فکر کنم منظورتون نت افرازه ، نه نت افزار :D .

نت افراز هم کار کردم ، ولی بهتره اگه کسی تخصص کافی داره بره سراغ vps ;)

لینک به ارسال

چی بهتره ؟ ادم پول خوب بده یه جایی با کیفیت بره من نت افزار بودم سرویس هاش واسم زیاد بود واسه سایتم بردم میهن وب هاست دو روزه هر روز قعطی داره سایت انگار نه انگار ادم بازدید جمع میکنه اینا خراب میکنن . پشتیبانی ساعت 8 شب به بعد دیگه جواب نمی دهد تا فردا صبح .

احتمالا صاحبشم همون مدیر میهن دانلود هست که با تبلیغاتش اینا بالا اورده من بهشون تیکت زدم اگر واقعا ادامه دار هست این روند بگند تا من باهاشون تصفیه کنم سایت را منتقل کنم

ویرایش شده توسط lawgostar
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...