رفتن به مطلب

نظر شما در مورد (میهن وب هاست )

Farhad

پست های پیشنهاد شده

من چند ساله که مشتریشم پشتیبانیش خوب قیمت هاش بد نیست ولی گروه طراحیش واقعا افتضاحه سرم رو کلاه گذاشتن نزدیک 13 میلیون گرفتن یه سایت طراحی کردن که اصلا بدرد نمیخوره انگاره یه بچه دانشگاه سال اول طراحیش کرده

لینک به ارسال

سلام

از این هاستینگ برای میزبانی چندین سایت استفاده کردم و قیمت هاشون واقعا خوبه. به یاد دارم سایت وردپرس سنگین با قابلیت های زیاد با 5 هزار آیپی داشتم و ماهانه فقط 30 هزارتومان پرداخت می کردم و سرعت هاست عالی بود. الانم روی https://shadima.com کار میکنم و از نت افراز راضیم. تجربه همکاری با نت افراز، میهن وب هاست و Host-DL بسیار دلچسبه البته هاست دی ال تیم بسیار حرفه ای و خودمونی داره 

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...
در در ۱۳۹۲/۶/۲۱ در 00:04، novin گفته است :

دوست عزیز پهنای باند هایی که ارائه میده خیلی کمه و به سرعت تموم میشه درباره پارس وب سرور خاستی تحقیق کن من مدتی از اون استفاده میکنم ازش راضی ام

پهنای باند که زده نامحدود !!!  برای هاست های اشتراکی

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

پشتیبانی خوبی داره و من یک سال سرویس های هاستم نزد میهن وب هاست بود اما با پیشنهاد چندتا از دوستانم سرویس های هاستم رو امتحانی یک به یک به آپ وب انتقال دادم که  خدارو شکر هم از نظر پشتیبانی خوبن و علم خوبی دارن ، از نظر سرعت سرویس تفاوتی با میهن وب هاست نداشته در صورتیکه قیمت سرویس هاش هم از میهن وب هاست کمتره!

upweb.ir

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...