رفتن به مطلب

ثبت سایت در موتور جستجوی گوگل

dnshvra

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یک وب سایت با وردپرس طراحی کردم. دامین رایگان هست. و اونو تو یه هاست رایگان آپ لود کردم (serversfree.com)

تا حالا چندین بار سایت رو در موتور های جستجو ثبت کردم (البته حدود 1 ماه بیشتر هست که دارم ثبت نام می کنم). ولی نمی تونم سایت رو سرچ کنم. نمی دونم چرا موتورهای جستجو سایت من رو جستجو نمی کنن. بنظرتون دامین یا هاست رایگان می تونه علت باشه؟

آدرس سایتم http://mathematic.uni.me/

می شه من رو در این مورد راهنمایی کنید؟

ممنونم

ویرایش شده توسط dnshvra
لینک به ارسال

سلام فك نكنم مال دامنه و هاست باشه تاثير داره ولي نه اين كه ديگه اصلا نمايش نده !‌

شما نقشه سايت ساختين ؟!‌ در وبمستر گوگل ثبت نام كردين و كدي كه ميده رو در قالب جايگزين كردين ؟

و يك چيزه ديگه !‌ تا شروع به كار نكردين ي دامنه بخريد !‌ والا ir سالي 5 به جايي نميكشه!‌ هاست رايگان هم ميخواي استفاده كني بكن ولي چرا خارجي ها !‌

همش يكي هست !‌از ايراني ها استفاده كن حداقل اگه ي وقت خواستي انتقالي بدي كارت راحت تر باشه !‌

لینک به ارسال

درود :

سایت شما در گوگل ایندکس نداره!

تو وبمستر تولز گوگل ثبت کردید سایت رو ؟ اگه نه حتما این کار رو انجام دهید...

و اینکه اگه می خواید سایت رو ادامه دهید و پیشرفت کنید دامین و هاست رایگان امکان پذیر نیست ! من خدم هاست رایگان ارائه میدم ولی هیچ وقت راهندازی سایت رو هاستینگ رایگان رو پیشنهاد نمی دم و بیشتر بدرد کارهای تست بدرد می خوره!

لینک به ارسال

والله از نظر سئو شما اون description و keyword رو به سایت اضافه کن، یا از این افزونه های سئو استفاده کن ببین تاثیری داره

دوم این که یه چیز ساده، هنگام نصب وردپرس یه سوال می پرسه که اگر می خواهید اجازه ایندکس شدن صفحات سایت رو از موتورهای جست و جو بگیرید. بیبینید اون رو فعال نکرده باشید یه موقع.

بحث ایندکس شدن سایت خیلی ربطی به هاست و دامین رایگان نداره، البته اگر هاست بخواهد هی قطع و وصل بشه خوب کار شما رو خراب می کنه، دیگه غیر این خیلی به بازدید و ایندکس شدن صفحات مربوط نمیشه

بحث سر امکاناتی هست که هاست های پولی به شما می دهند و رایگان ها این خصوصیات رو به کاربرانشون نمی دن

مثلا در هاست های رایگان شاید شما نتونید شبکه راه اندازی کنید یا چیزای دیگه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...