رفتن به مطلب

مشکل با افزونه wp-statistics

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من با ریموو کردن افزونه wp-statistics مشکل دارم.هر کار کردم نتونستم این افزونه رو پاک کنم.از تو دیتابیسم جدول های افزونه رو هم پاک کردم بازم درست نشد.

لطفا کمک کنید سایتم لود نمیشه.حالم بده.........................

Warning: require() [function.require]: open_basedir restriction in effect. File(../../../wp-load.php) is not within the allowed path(s): (/home/amir:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home/amir/public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/uninstall.php on line 2
Warning: require(../../../wp-load.php) [function.require]: failed to open stream: Operation not permitted in /home/amir/public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/uninstall.php on line 2
Warning: require() [function.require]: open_basedir restriction in effect. File(../../../wp-load.php) is not within the allowed path(s): (/home/amir:/usr/lib/php:/usr/php4/lib/php:/usr/local/lib/php:/usr/local/php4/lib/php:/tmp) in /home/amir/public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/uninstall.php on line 2
Warning: require(../../../wp-load.php) [function.require]: failed to open stream: Operation not permitted in /home/amir/public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/uninstall.php on line 2
Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required '../../../wp-load.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/amir/public_html/wp-content/plugins/wp-statistics/uninstall.php on line 2

ویرایش شده توسط Ghost
لینک به ارسال

پوشه wp-statistics رو از پوشه plugins در سرور سایتتون دستی پاک کنید.

لینک به ارسال

در قسمت مدیریت

فکر می کنم مشکل از این دو تا فایل باشه

wp-load.php

plugins/wp-statistics/uninstall.php on line2

لینک به ارسال

دوست عزیز

هنوز پوشه افزونه در هاست شما وجود داره:

http://www.yektab.ir/wp-content/plugins/wp-statistics/

حذف کنید.

لینک به ارسال

با سلام من هم یه مشکل با این افزونه دارم اونم اینکه وقتی کد نمایش رتبه الکسا رو تو سایت قرار میدم کنار عدد الکسا یه نوشته دیگه میاد به نام SOURCE="panel

حالا چطوری میشه این نوشته رو حذف کرد با تشکر

لینک به ارسال

با سلام من هم یه مشکل با این افزونه دارم اونم اینکه وقتی کد نمایش رتبه الکسا رو تو سایت قرار میدم کنار عدد الکسا یه نوشته دیگه میاد به نام SOURCE="panel

آدرس سایتتون رو در تنظیمات افزونه به صورت کامل وارد کنید.

لینک به ارسال

خوب آره . بعد اینکه افزونه حذف نشد.منم فایلها و پوشه هاش رو پاک کردم و بعد نسخه جدیدش رو نصبیدم.

مشکل اینه که من می خوام هر کاربر رو فقط یکبار حساب کنه .الان دوباره همین مشکل رو داره.جفنگ ها هم رو صفر قفل شده

لینک به ارسال

مشکل اینه که من می خوام هر کاربر رو فقط یکبار حساب کنه .الان دوباره همین مشکل رو داره.جفنگ ها هم رو صفر قفل شده

این افزونه بازدید رو محاسبه میکنه. نه بازدید کننده!

در نسخه های بعدی این امکان بهش اضافه میشه.

آدرس رو عوض کردم اما مشکل همونه

آدرس رو بدون www وبا www و بدون / آخر تست کنید.

اگر بازهم مشکل داشت، گزارش مشکل از افزونه بزنید تا بررسی کنم.

لینک به ارسال

آدرس رو بدون www وبا www و بدون / آخر تست کنید.

اگر بازهم مشکل داشت، گزارش مشکل از افزونه بزنید تا بررسی کنم.

آدرس رو با www و بدون www با http:// و بدون http:// و با ترکیب هر دو تست کردم ولی مشکل همون بود

در هر صورت افزونه رو پاک کردم و الان تو سایت آمارگیر ندارم چون هیچ آمارگیر کاملی پیدا نکردم

با تشکر

لینک به ارسال

الکسا رتبه ایران سایتمو نشون نمیده دوستان چرا؟

تا همین دیروز که درست بود می زد 33.000 .

باید چیکار کنم.

لینک به ارسال

توی خود سایت الکسا هم رتبه تون نوشته شده نیست.

برای سوال جدید هم تاپیک جدید باز کنید ;)

لینک به ارسال

البته مصطفی جان یک در گوشی هم بهت بگم! کلا این افزونه هیچی نداره ;) (شوخی کردما ناراحت نشو از من :wub: ) ولی دور از شوخی،قبلا توی وردپرس فارسی هم بهت پیشنهاد داده بودم که اگه از piwik الگو بگیری و کم کم امکانت اونو وارد این افزونه بکنی افزونت فوق العاده میشه...اما اگه تمام امکانات رو نمیاری رو این افزونه خواهشانه ،ملتمسانه و... ازت میخوام که تنها کلماتی که جستجو شده رو حد اقل بتونه نشون بده به ما... :wub:

البته فکر کنم خیلی بی ربط بود که اینجا گفتم!!!

لینک به ارسال

البته مصطفی جان یک در گوشی هم بهت بگم! کلا این افزونه هیچی نداره ;) (شوخی کردما ناراحت نشو از من :wub: ) ولی دور از شوخی،قبلا توی وردپرس فارسی هم بهت پیشنهاد داده بودم که اگه از piwik الگو بگیری و کم کم امکانت اونو وارد این افزونه بکنی افزونت فوق العاده میشه...اما اگه تمام امکانات رو نمیاری رو این افزونه خواهشانه ،ملتمسانه و... ازت میخوام که تنها کلماتی که جستجو شده رو حد اقل بتونه نشون بده به ما... :wub:

البته فکر کنم خیلی بی ربط بود که اینجا گفتم!!!

راستش یکم درگیر مشکل زمان داریم، قرار است با چند تن از دوستان یک تغییرات اساسی در افزونه بدهیم و امکانات بیشتری بهش اضافه کنیم.

لینک به ارسال

توی خود سایت الکسا هم رتبه تون نوشته شده نیست.

برای سوال جدید هم تاپیک جدید باز کنید ;)

چطور نیست داداش پس این چیه؟

http://www.alexa.com...ttp://yektab.ir

http://www.alexa.com...p://gooyait.com

Alexa Traffic Rank

globe-sm.jpg 2,448,879

تا همین دیروز که خوب بود .هر روز به زندگی امیدوارتر میشدیم :) نمی دونم یهو چش شد

لینک به ارسال

خب اخوی منم منظورم همین بود دیگه

شما گفتید تو خود سایت الکسا هم رتبتون نوشته نشده منم عرض کرزم ,چرا الکسای جهانی نوشته شده -> 2.448.000

ولی از دیروز توی سایت الکسا رتبه ایران رو نشون نمیده چرا آخه!!!؟

امروز سایت رو تو الکسا ثبت کردم ولی بازم مشکل حل نشد.

مگه بجز الکسا تو سایت دیگه ای هم می تونم رتبه الکسای ایران رو پیدا کنم؟

لینک به ارسال

قبلا هم بذرای بعضی کاربران همچین مشکلاتی پیش اومده.

بنظر میرسه آلکسا برای سایتهایی که رنکشون خیلی پایین هست و بازدید هم به حد قابل قبول نمیرسه دیتای کشور اصلی رو نمایش نمیده.

لینک به ارسال

،قبلا توی وردپرس فارسی هم بهت پیشنهاد داده بودم که اگه از piwik الگو بگیری و کم کم امکانت اونو وارد این افزونه بکنی افزونت فوق العاده میشه...اما اگه تمام امکانات رو نمیاری رو این افزونه خواهشانه ،ملتمسانه و... ازت میخوام که تنها کلماتی که جستجو شده رو حد اقل بتونه نشون بده به ما...

خوشبختانه باهمت مصطفی جان چندتا از مشکلات این افزونه در نسخه های جدید حل شده

یک دست صدا نداره . پروژه های جدید -> همکاری یک تیم -> بهترین افزونه های جهان .حرفه های وردپرس چرا با هم همکاری نمی کنید .

بنظر میرسه آلکسا برای سایتهایی که رنکشون خیلی پایین هست و بازدید هم به حد قابل قبول نمیرسه دیتای کشور اصلی رو نمایش نمیده.

دستتون درد نکنه واقعا!!!

پس چرا الکسای ایرانو تا همین دو روز پیش نشون می داد

لینک به ارسال

آلکسا اطلاعاتش رو زود به زود آپدیت میکنه و برای همین طی یکی دو روز تغییرات رو در آلکسا میتونید ببینید.

همین مورد برای یکی از سایتهای خود منهم پیش اومده.

چون بازدید خاصی نداره آلکسای ایرانش بعد از مدتی نمایش داده نمیشه و فقط آلکسای بین المللی رو نشون میده.

لینک به ارسال

سلام منم 2 - 3 تا مشکل با این افزونه دارم یکی اینکه

الکسا رو نشون نمیده

یکی اینکه رتبه بندی گوگل رو نشون نمیده

و اینکه بازدید های هفته از شنبه شروع نمیشه

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

اگر موارد مطرح شده دوستان تکراری هست و قبلا هم گفته شده افزونه قرار هست بازنویسی بشه و هممه این مشکلات در نسخه جدید برطرف میشه.

لینک به ارسال

یک دست صدا نداره . پروژه های جدید -> همکاری یک تیم -> بهترین افزونه های جهان .حرفه های وردپرس چرا با هم همکاری نمی کنید .

قرار است با تیم، افزونه رو به کل تغییر بدهیم :)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...