رفتن به مطلب

مشکل بعد از آپدیت به آخرین نسخه وردپرس

esyoo

پست های پیشنهاد شده

با سلام

یک اشتباه خیلی بزرگی کردم وا اون این بود که به طور خودکار زدم آپدیت به وردپرس 3.3.2(علتش هم این بود که کمی خسته بودم و حوصله نداشتم به طور دستی آپدیت بکنم!)

الان سایت بالا نمی یاد.و نمی تونم وارد پنل مدیریتی بشم.

البته یک بک آپ کامل دارم.ولی حجمش 50 مگ هست.

بهترین کار برای بازگرداندن سایت به حالت قبل چی هست؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

دقیقا چه اروری دارین الان؟ صفحه‌ی سفید یا چیز دیگه؟ پوشه‌ی plugins رو تغییر نام بدین و تست کنین ببینین وارد ادمین میشه یا نه.

لینک به ارسال

سلام

برای بازگردانی 2 راه هست :

1- پشتیبان اگر از طریق سیستم مدیریت سرور هست ، بازگردانی کنید.اگر از طریق وردپرس هست درون ریزی کنید.

2- فایلهای نسخه قدیمی رو دوباره اپلود کنید و مشخصات دیتابیس رو در فایل wp-config.php قرار بدید.

البته بهتر هست اول کلیه فایلهای وردپرس خودتون رو به یک زیر پوشه مثلا old منتقل کنید.

لینک به ارسال

با تشکر از راهنمایی شما دوستان.

یک صفحه کاملا سفید رو به من نشون می داد.

در حال حاضر مشکل رفع شده.به پشتیبانی تیکت زدم و درخواست دادم تا بک آپ رو جایگزین کردند.

با تشکر

لینک به ارسال

دوستان نمی دونم بقیه هم همین مشکل رو داشتند یا خیر.

بعد از اینکه بک آپ برگشت و سایت بالا آمد با مرورگر فایر فاکس (کلا تمام کار ها رو با این مرورگر انجام میدادم) فقط صفحه اول سایت بالا نمی یاد.یعنی وقتی وارد آدرس http://www.office-learning.ir را وارد می کنم به یک مسیر دیگه میره و این عکس نمایش داده میشه.

73565723711851053741_thumb.jpg

طبق دستور زیر هم پیش رفتم ولی باز هم درست نشد.ممنون میشم راهنمایی کنید.

1. Open the Start menu.
  2. Go to Run.
    • If you do not see the Run command in Vista, search for "run" in the Search bar.

[*]In the Run text box, type: ipconfig /flushdns

[*]Press Enter or Return, and your cache will be flushed.

لینک به ارسال

سایتتون برای من توی فایرفاکس درست بالا میاد.

شاید از کَش سرور شماست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...