رفتن به مطلب

کاهش شدید و یک باره ورودی گوگل

رحیمی

پست های پیشنهاد شده

قابل توجه دوستانی که دومین ir استفاده می کنند، به علت تحریم هایی که روی کشورمون هست دومین ir به سختی رتبه اش بالا میره و در برخی موارد هم کاملن مشهود بوده که حذف شده اگه امکانش رو دارید دومینتون رو به یه دومین بین المللی تغییر بدین :)

مطمئن هستید مهندس !؟

لینک به ارسال

فک نکنم برای دامینا فرقی داشته باشه. هر حرفی که می زنید سند داشته باشید تا شکی ایجاد نشه

لینک به ارسال

سلام به همه

بعد از ده روز انتظار آخرش مجبور شدم یه تاپیک برای کاهش ورودی گوگل باز کنم. این وضعیت سایت من هست:

09437261812385164884.jpg

از تعجب دارم شاخ در میارم. در عرض یک روز (23/8) ورودی گوگل به یک چهارم مقدار قبل رسیده و تا الان هم ادامه داره. به طور متوسط impression سایت من 1500 بوده و clicks هم 300-400 اما الان ....

کارهایی که توی این مدت کردم:

1- یه فروم توی ساب فولدر نصب کردم البته حدود 10 روز قبل از این کاهش شدید. سایت مپ اون رو که ساب میت کردم لینک های سایت توی گوگل وب مستر تقریبا 25 درصد افزایش پیدا کرد. دو سه روز اول یه مقدار ارور برای دسترسی به سایت مپ جدید توی گوگل وبمستر داشتم که با تغییر در robots.txt درستش کردم

2- پایین همه پست ها لینک صفحه سایت در گوگل پلاس، بلاگ اسپات و تویتر رو اضافه کردم. فیسبوک هم که قبلا وجود داشت.

3- یه نکته ای هم امروز متوجه شدم و اونم این که زمان انقراض دامین یک ساله من 21/8 بوده که خیلی به زمان کاهش ورودی گوگل نزدیکه. البته من یک ماه قبل اون رو یک سال تمدید کردم و امروز هم پنج سال دیگه تمدید کردم. (البته امروز توی سایت های انگلیسی که سرج می کردم خیلی ها با استناد به گفته Mat cutt معتقد بودند که زمان انقراض دومین تاثیری توی سئو نداره) . پلن هاست هم چند وقت دیگه منقرض میشه که تمدید کردم.

--- با sucuri هم چک کردم سایت رو. malware یا همچین چیزی نداره.

حالا موندم چه اشکالی وجود داره. گوگل وبسمتر هیچ اروری نمیده جز گاها دو سه تا Crawl error .

به طور مثال، در مورد بعضی از پست های سایت از هر منظر که نگاه کنیم باید جزو چند نتیجه اول توی جستجو یا برخی کلمات کلیدی باشند (و قبلا هم بودند) اما الان توی چند صفحه اول هم به زور میان.

موندم چی کار کنم. شما چیزی به نظرتون میرسه؟

اگه نیاز هست بگید تا آدرس سایت رو هم بگم.

دوست عزیز با اینکه من مطلب شما رو دیر خوندم ولی به نظر من تغییراتی که گووگل داره روی سئو میده باعث شده خیلی از سایتها ورودی کمتری از گوگل داشته باشند. این می تونه به این دلیل باشه که یا محتوای شما کمی از کیفیت پائینتری برخورداره (مثلا در الگوریتم جدید تکرار کیبوردها از کیفیت صفحه کم کی کنه) یا اینکه بک لینکهای شما برای اون صفحات مرتبط با موضوع نیستند. اگه مشکل این باشه شما می تونید با کمی تغییرات منتظر بازگشت به موقعیت قبلی باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...