رفتن به مطلب

انتقال وردپرس از صفحه اول سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام به همه دوستان عزیز

یه سوال داشتم که خیلی ضروری هست واسم

صفحه اول سایتم وردپرس هست و میخوام به یه آدرس دیگه از سایتم انتقالش بدم

به طور مثال:

وردپرس با آدرس www.yourdomain.com نمایش پیدا می کنه

حالا میخوام با این آدرس نمایش پیدا کنه: www.yourdomain.com/news

و میخوام توو صفحه www.yourdomain.com یک صفحه ایندکس قرار بدم !

لینک به ارسال

خوب شما به جای اینکه موقع نصب فایل های وردپرس رو توی public_html اکسترک کنی اول توی پوشه ی public_html یک پوشه به اسم news بساز بعد فایل های وردپرس رو توی اون اکسترک کنید

لینک به ارسال

اگر سایتتون فعال هست:

ابتدا آدرس را از "تنظیمات > همگانی" تغییر دهید به آدرس دلخواه

سپس تمام فایلها را به پوشه منتقل کنید

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

سلام

من میخوام بعد از زدن آدرس سایت (www.example.com) وارد ایندکسی که خودم ساختم بشم و با کلیک روی گزینه "ورود به سایت" وارد وردپرس بشم (www.example.com/wordpress) ، این کار رو انجام دادم، یعنی اینکه داخل روت اصلی یک ایندکس دست ساز قرار دادم و فایلهای ورد پرس رو داخل فولدر wordpress قرار دادم و تنظیمات رو هم تا حدودی انجام دادم و انتقال هم به درستی انجام میشه، فقط مشکل اینجاست که بعد از ورود به سایت وردپرسم با permalink مشکل داره و وقتی رو ادامه مطلب یا لینک مطلب کلیک میکنم صفحه مورد نظر نمیاد.

البته قالب ورد پرس رو خودم طراحی کردم ولی اگه فایلهای وردپرس رو به روت اصلی منتقل میکنم هیچ مشکلی بوجود نمیاد و لینک ها درست عمل میکننن ، مشکل رو چطوری حل کنم؟ :wacko:

لینک به ارسال

سلام

من میخوام بعد از زدن آدرس سایت (www.example.com) وارد ایندکسی که خودم ساختم بشم و با کلیک روی گزینه "ورود به سایت" وارد وردپرس بشم (www.example.com/wordpress) ، این کار رو انجام دادم، یعنی اینکه داخل روت اصلی یک ایندکس دست ساز قرار دادم و فایلهای ورد پرس رو داخل فولدر wordpress قرار دادم و تنظیمات رو هم تا حدودی انجام دادم و انتقال هم به درستی انجام میشه، فقط مشکل اینجاست که بعد از ورود به سایت وردپرسم با permalink مشکل داره و وقتی رو ادامه مطلب یا لینک مطلب کلیک میکنم صفحه مورد نظر نمیاد.

البته قالب ورد پرس رو خودم طراحی کردم ولی اگه فایلهای وردپرس رو به روت اصلی منتقل میکنم هیچ مشکلی بوجود نمیاد و لینک ها درست عمل میکننن ، مشکل رو چطوری حل کنم؟ :wacko:

دسترسی فایل .htaccess را روی 666 یا بالاتر قرار بده و به پیشخوان وردپرس برو از طریق تنظیمات - پیوند یکتا را باز کن و یک بار دیگر ذخیره سازی کن (تغییر ندادن شرایط مهم نیست) و بعد برگرد و دسترسی فایل htaccess را به 444 یا 644 تغییر بده

لینک به ارسال

دسترسی فایل .htaccess را روی 666 یا بالاتر قرار بده و به پیشخوان وردپرس برو از طریق تنظیمات - پیوند یکتا را باز کن و یک بار دیگر ذخیره سازی کن (تغییر ندادن شرایط مهم نیست) و بعد برگرد و دسترسی فایل htaccess را به 444 یا 644 تغییر بده

چرا من فایل htaccess رو پیدا نمیکنم؟! :(

لینک به ارسال

فایل htaccess به صورت پیشفرض در وردپرس نیست

و بعد از تغییرات پیوند یکتا ایجاد میشود

و همچنین مخفی هست

در هنگام باز شدن مدیریت فایل هاست تیک نمایش فایلهای مخفی را بزنید

لینک به ارسال

آقا ممنون درست شد

ولی قالبمو عوض کردم ، از یک قالب فارسی استفاده میکنم، تو قسمت پیوندهای یکتا به جز گزینه اول که پیش فرض هست هیچکدوم از گزینه ها جواب نمیده ، مینویسه برگه موجود نیست!

تو حالت پیش فرض هم که میذارم بعد از کلیک روی ادامه مطلب یا لینک خبر میره رو ایندکس اولی ، یعنی به عبارت ساده تر میخوام لینکام بجای www.example.com/?p=123 بشه : www.example.com/wordpress/?p=123 ، چیکار کنم؟!

لینک به ارسال

سلام

شما باید سطح دسترسی فایل htaccess رو روی 777 بزارید و بعد تغییر پیوند یکتا بدید و بعد از ایجاد تغییر دوباره روی حالت اول بزارید.

اگر هم میخواید که آدرس مثل www.example.com/wordpress/?p=123 بشه باید وردپرس رو توی یک زیرپوشه به نام wordpress نصب کنید.

لینک به ارسال

اگر فایل .htaccess را ندارید ابتدا با نرم افزار filezilla وارد ftp بشید از طریق منوی سرور - فایل های مخفی حتما نمایش داده شوند را فعال کنید اگر باز هم htaccess را ندیدید از منوی انتقال نوع انتقال را روی ASCII قرار دهید یک فایل نوت پد روی هارد خود با نام htaccess.txt بسازید (سفید) و به روت وردپرس خود جایی که

wp-config.php موجود است منتقل کنید و در آنجا ری نیمش کنید به .htaccess دقت کنید دات را از بعد از htaccess به قبلش می برید و txt را حذف می کنید دسترسی فایل را روی 666 قرار می دهید و پیوند یکتا را به روز رسانی می کنید

لینک به ارسال

سلام

شما باید سطح دسترسی فایل htaccess رو روی 777 بزارید و بعد تغییر پیوند یکتا بدید و بعد از ایجاد تغییر دوباره روی حالت اول بزارید.

اگر هم میخواید که آدرس مثل www.example.com/wordpress/?p=123 بشه باید وردپرس رو توی یک زیرپوشه به نام wordpress نصب کنید.

سلام

ببینید من داخل روت اصلی یه ایندکس دستی ساختم که لینک ورود به سایت داخلش قرار داده شده و فایلهای ورد پرس داخل یک پوشه به نام wordpress قرار داره، وقتی وارد آدرس سایت میشم ایندکس دست ساز خودم باز میشه و بعد از زدن لینک ورود به سایت وارد وردپرس میشم (www.xxxx.com/wordpress) ، فقط مشکل اینجاست که وقتی میخوام لینک ادامه مطلب یا... رو بزنم دوباره این آدرس باز میشه (www.xxxx.com/?p=123) یعنی دوباره میرم تو ایندکس دست ساز ، وقتی از طریق پیوند یکتا حالتی غیر از حالت پیش رو انتخاب میکنم قسمت مطالبم با خطا میاد و میگه مطلبی وجود نداره!

روش شما رو هم امتحان کردم درست نشد

لینک به ارسال

سلام در پیشخوان - تنظیمات - همگانی - نشانی وردپرس (URL) را اصلاح کنید و همینطور نشانی سایت

لینک به ارسال

فکر کنم اول وردپرس رو توی روت نصب و بعد منتقل کردید.

این تاپیک رو بخونید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...