رفتن به مطلب

لینک دانلود

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت بخیر خسته نباشید

دوستان من امروز افزونه دانلود پس از پرداخت پی لاین رو نصب کردم. فقط وقتی میرم محصول بسازم نوشته مطمئن باشید لینک مخفی هست.

یه لطفی بکنید در این مورد منو راهنمایی کنید تا این مشکل رو حل کنم.

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

یعنی اون لینک بصورت پابلیک جایی نیست و قابل یافتن در حالت عادی نیست. مثلا روی ساب دامین با اسم غیر قابل حدس فایل ها رو بزارید که قابل پیشبینی هم نباشن.

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

خیلی خیلی ممنون از راهنمایی شما

راستش چند ساعته درگیر این مشکل هستم

یعنی یه ساب دامین بسازم و فایل ها رو با یه اسم دیگه آپلود کنم و بعد لینک فایل ها رو در قسمت محصولات افزونه پی لاین بذارم. درسته؟

در تنظیمات پی لاین یه گزینه هست (مستقیم کردن لینک) این باید فعال باشه یا غیر فعال؟

ممنون

لینک به ارسال

خواهش میکنم،

فقط کافیه اون فایل ها در معرض دید عموم نباشن ، اینکه روی ساب دامین باشن یا نه هم مهم نیست، میتونین روی یک فولدر با اسم غیر قابل پیشبینی اپلود کنین فایل ها رو . مثل file-dl-3enter

درمورد مستقیم بودن هم اگر روی فعال بزارید ، درواقع ادرس فایل ها رو لو دادید ! و لینک کاملاً مستقیم به خریدار داده میشه

ولی وقتی غیر فعال بزارید ، از طریق وردپرس لینک غیر مستقیم میشه و به خریدار داده میشه و ادرس کلی فایل های شما لو نمیرن ...

لینک به ارسال

باز هم ممنونم از شما دوست عزیز

من الان یه ساب دامین ساختم و فایل ها رو توی یه پوشه ریختم. دسترسی پوشه روی 755 هست. اینکه نیاز به تغییر نداره؟ و اینکه در ساب دامین یا یه پوشه دیگه که باشه، ربات ها اونو پیدا نمیکنن؟؟؟

لینک به ارسال

دسترسی مناسبه و نیازی به تغییر و ... نداره

اگر خودتون ادرس فایل ها رو لو ندید ، هیچ مشکلی پیش نمیاد به نظرم. البته از امن بودن کلی وردپرس تون هم اطمینان حاصل کنین.

درحالت کلی هیچ مشکلی پیش نمیاد با روشی که دارید ادامه میدید ، چون خود بنده هم سایتم الان همینطوری ماه هاست کار میکنه و هیچ مشکلی هم نداشتم

ولی حتماً آمار دانلود و پهنای باند استفاده شده و کل request ها رو از ساب دامین بررسی کنین

(مزیت استفاده از ساب دامین همینه که شما می تونین لاگ کامل درخواست ها از ساب دامین برای دانلود رو ببینید و اگر موردی مشکوک بود ، سریعاً متوجه بشید ...)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...