رفتن به مطلب

معرفی یک سایت فارسی خوب برای ارزیابی سایت شما

دکتر مهندس

پست های پیشنهاد شده

سلام

خیلی از دوستان از سایت gtmetrix.com استفاده کرده اند و میدونند که چه امکانات و آمار خوبی رو از سایت در اختیارتون قرار میده.

حالا من یه سایت فارسی پیدا کردم که اون رو با الکسا میکس کرده و نتایج آمار این دوتا رو در کنار هم به شما به زبان فارسی نشون میده

آدرسش اینه : http://www.clicktools.ir

خوش سئو باشید...

لینک به ارسال

الان 10 مین میشه که داره آنالیز میکنه اما خبری از آنالیز نشده خیلی ضعیف کار شده برای نتیجه ی بهتر باید سریعتر خروجی بده بیرون

زمان زیادی رو صبر کردم اما متاسفانه مجبور شدم سایت رو ببندم

لینک به ارسال

الان 10 مین میشه که داره آنالیز میکنه اما خبری از آنالیز نشده خیلی ضعیف کار شده برای نتیجه ی بهتر باید سریعتر خروجی بده بیرون

زمان زیادی رو صبر کردم اما متاسفانه مجبور شدم سایت رو ببندم

بله برای بنده هم 10 دقیقه ای میشه اما کار نمیکنه

برای من که خیلی خوب کار کرد.

ولی خب بعد از اینکه اینجا معرفیش کردم، متوجه شدم هر روزی فقط یک آنالیز! رو بهت اجازه میده که رایگان انجام بدی و این باعث خواهد شد که زیاد پیشرفت نکنن.

لینک به ارسال

برای من خیلی سریع اورد ولی این که با هر ای پی در روز یکبار می تونی این کار رو بکنی جالب نیست مثل سایت woorank هست

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...