رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان، راستش دنبال یک افزونه بودم که باهاش بتونم مدیا هارو توی دراپ باکس آپلود کنم... و کلا از دراپباکس لود کنه عکس ها و... با جستجو به این افزونه رسیدم:

http://wordpress.org/plugins/dropbox-sync/

ولی گویا دیگه قدیمی شده... و از اونجایی که سیستم رسانه های وردپرس از گذشته تغییر داشته مطمعنا هماهنگ نیست با نسخه جدید وردپرس...

دوستان راه دیگری نمیشناسن برای انجام اینکار؟

آخه دراپ باکس هم فضایی که میده زیاده و هم سرعت لودش بالاست... و هم امنیت داره...

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

با سلام و احترام 

دوستان شاید بشه براش پلاگینی نوشت که بیاد بک اپ بگیره و اونجا نگهداره ولی برای نمایش فکر نکنم اخه مگه دراپ باکس لینک مستقیم مثل هاست میده؟

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، a2h گفته است :

با سلام و احترام 

دوستان شاید بشه براش پلاگینی نوشت که بیاد بک اپ بگیره و اونجا نگهداره ولی برای نمایش فکر نکنم اخه مگه دراپ باکس لینک مستقیم مثل هاست میده؟

سلام

فکر کنم بشه

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...

دراپ باکس ، اصلا خوب نیست !
اولا)  که فقط 2گیگ فضا برای آپلود بهت میده . دوم ) محدودیت حجم و مصرف دانلود داره

میتونید از مدیافیر استفاده کنید.فکر کنم براش افزونه هم هست. رایگان هم هستش

لینک به ارسال
در 16 ساعت قبل، 3dmaxfarsi گفته است :

دراپ باکس ، اصلا خوب نیست !
اولا)  که فقط 2گیگ فضا برای آپلود بهت میده . دوم ) محدودیت حجم و مصرف دانلود داره

میتونید از مدیافیر استفاده کنید.فکر کنم براش افزونه هم هست. رایگان هم هستش

التبه بیش از 2 گیگ هم میشه ازش گرفت.. بعدشم پس چرا برای من محدودیت دانلود و اپلود نداره؟

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، مرتضی نظری گفته است :

التبه بیش از 2 گیگ هم میشه ازش گرفت.. بعدشم پس چرا برای من محدودیت دانلود و اپلود نداره؟

بله ، اگر پریمیوم بشید، بیشتر از 2 گیگ بهت میده

محدویت باندوید مصرفی داره.اگر بیشتر مصرف کنید شما رو متخلف میشناسه و اکانت ات رو میبنده. مواظب باشید ...

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
در در ۱۳۹۵/۳/۲۲ ه‍.ش. at 01:38، 3dmaxfarsi گفته است :

بله ، اگر پریمیوم بشید، بیشتر از 2 گیگ بهت میده

محدویت باندوید مصرفی داره.اگر بیشتر مصرف کنید شما رو متخلف میشناسه و اکانت ات رو میبنده. مواظب باشید ...

اخه من رایگان بیشتر گرفتم!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...