رفتن به مطلب

تداخل یوزر مدیر با کاربران عادی

YN - Amir

پست های پیشنهاد شده

سلام

نمی دونم چرا همه ی حساب های کاربری با حساب مدیر شبکه یکی شده... هر چی مطلب دارم یا هر چی برگه دارم راحت می بینن یا وقتی وارد مدیریت خودشون می شن بجای اینکه داخل نوار ادرس ادرس وبلاگش رو قبل از ادرس سایت من نشون بده اصلا ادرسشون رو نشون نمی ده هر چی مطلب هم می نویسن داخل سایت من میاد یعنی مثلا اینطوری میشه blogdahi.com/435 بجای اینکه بنویسه blog.blogdahi.com/435 یعنی کلا همه وبلاگ ها با سایت من یکیه هر کدوم فضا جدا ندارن؟؟!!!!!!!!!!

لینک به ارسال

هیچی کار خاصی نکردم ولی فقط افزونه های

Advanced Access Manager

Capability Manager

user role

استفاده کردم نمی دونم ممنکنه....؟

لینک به ارسال

قصد اسپم ندارم

اما عزیز بهتره برای تاپیک هایی که ایجاد میکنید تیتری بزنید که قابلیت جستجو شدن داشته باشه

مثلا برای این تاپیک " تداخل یوزر مدیر با کاربران عادی "

لینک به ارسال

شما این افزونه ها رو غیرفعال کنید و مجدد تست کنید

شاید از تنظیمات اینها باشه

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

خب آفا من چندوقته دارم نگاه می کنم هنوز تداخل هستش وقتی شخص میاد عضو میشه و وارد میشه همه چیزایی که من می بینم رو هم می بینه تازه افزونه user role editor رو هم نصب کردم و تنظیماتش رو هم انجام دادم.... ولی فرقی نکرده ....

من چندتا احتمال می دم .... من وقتی شبکه کردم وقتی می رفتم ثبت نام کاربر رو تست کنم اونجا همه گزینه بود به غیر از پسورد که می نوشت به ایمیل ارسال میشه که وقتی ایمیل می رسید نام کاربری رو نوشته بود و قسمت پسورد جلوش خالی بود؟!!!!

من رفتم افزونه custom-user-registration رو نصب کردم که قسمت ثبت نام رو تغییر ادرس می داده و من یه برگه درست کردم و توش افزونه نمایه ساز که برای ساخت فرم ثبت نام درست کردم و تغییر ادرس دادم و حالام که اینجوری شده ....

شایدم بخاطر اینه که ... همه کاربرا از اون ادرسی که من وارد میشم وارد میشن..فقط با مشخصات خودشون...؟!مثلا قتی وارد میشن با ادرس من که وارد می شم یکیه اینم ادرس داشبوردشونه(http://www.site.com/wp-admin/

خواهشا یه کمکی بکنید...

تو اون نوار بالاشون وقتی سایت ها رو میاره سایت منم(که سایت اصلیه) تو لیستشه!!!!!

ویرایش شده توسط sangarsaz
لینک به ارسال

خوب او دو افزونه که برای کاستومایز نصب کردید الان فعال هستن؟

لینک به ارسال

همه افزونه هاتون رو غیرفهال کنید و یک سایت جدید بسازید

لینک به ارسال

تنظیمات افزونه user role editor با غیر فعال کردن و حذفش از بین نمی ره توی توضیحاتش هست که می تونید بعد از شخصی سازی کاربری ها افزونه را غیر فعال کنید که فشاری متوجه سایت نباشه بهتره تنظیماتش را با یک وردپرس دیفالت چک کنید و هر گزینه ای تیک اشتباه خورده بود تیکش را بردارید

لینک به ارسال

الان هر چی افزونه بود غیر فعال کردم غیر از دوتا افزونه ضروری ..... ولی هنوز بعضی جاها تداخل داره مثلا اصلا به قسمت افزونه دسترسی ندارند ولی قسمت نمایش سایت رو منوی بالا رو نگاه می کنیم سایت اصلی برای نمایش وجود داره و اونجا که نوشته سایت های من اونجام سایت منو رو نوشته که روش میاره به پیشخوان و هرچی که هست دسترسی داره غیر از اینها به رسانه من دسترسی دارند نوشته ها یکیه برگه ها یکیه ولی نمی تونن پوسته حذف کنن خدا رو شکر..

به قسمت مدیریت همه کاربرا هم دسترسی کامل داره...

حالا چیکار کنم....

2-در قسمت تنظیمات شبکه قسمت فعالسازی فهرستهای مدیریتی که جای تیک داره چی چیه؟

ویرایش شده توسط sangarsaz
لینک به ارسال

شما روی وردپرستون زیاد افزونه و پوسته نصب و حذف کردید؟

لینک به ارسال

با اطمینان نمیشه گفت ولی امکان داره که این باعث خرابی در دیتابیس و عملکرد وردپرس شده باشه

لینک به ارسال

خب الان دو سوال پیش اومد:

وردپرس رو از قسمت بروز رسانی مجددا نصب کنم امکان داره برطرف بشه؟(اگه این کار رو بکنم باید شبکه رو از اول انجام بدم؟)

2- این مقدار افزونه و پوسته زیاده ؟

لینک به ارسال

مقدار افزونه و پوسته را نمی شه بر حسب تعداد حساب کرد باید به میزان query و نوع query سنجید گاهی 50 افزونه که توابعی یکدست دارند فشاری چندان ایجادنمی کنه گاهی دو افزونه تداخل و اشضکال و فشار ایجاد می کنه

شناخت کیفی افزوهه ها و مچ کردنشون خودش یک تخصص کاریه و نیازمند تجربه گسترده است

در هر حال حداقل به اندازه خواندن rss به روز رسانی هر کدام از قالبها و افزونه ها ترافیک را مختل می کنند که خودش کند کننده است

لینک به ارسال

وردپرس رو از قسمت بروز رسانی مجددا نصب کنم امکان داره برطرف بشه؟(اگه این کار رو بکنم باید شبکه رو از اول انجام بدم؟)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...