رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان. بنده یه پوسته ای رو برای وردپرس طراحی کردم برای خودم. در لوکال هاست وقتی تست میکنم هیچ مشکلی نداره. توابع رو از یه پوسته دیگه که الان روی یه سایت سواره گرفتم که اونم خودم طراحی کردم و مشکلی نداره.

اما وقتی این پوسته رو توی وردپرسم روی هاست اصلی نصب میکنم کلا اوضاع ناجور میشه! اگه بخوای افزونه ای نصب کنی ، پوسته عوض کنی ، کلا هرتغییری بدی یه صفحه ارور بعد از کار میاد اما کار انجام شده.(که البته میدونم این مشکل از توابعه).

همینطور اینکه در قسمت پوسته ها ، اون پوسته تصویر ScreenShot نداره. پیشنمایش نداره. کلی مشکل بوجود میاد. در حالی که در لوکال هاست همه چیز مرتبه!

این هم اروریه که مینویسه:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/weblogtu/public_html/wp-content/themes/weblogtuts/functions.php:1) in /home/weblogtu/public_html/wp-includes/pluggable.php on line 876

اون خط کدی هم که تو wp-icloud هست بررسی کردم مشکلی نداشت! حتی با اون خط کد توی لوکال هاست تطابق دادم مشکلی نبود! دیگه نمیدونم چشه!

لینک به ارسال

یکی از دوستام گفت بیام اینجا چون سریع جواب میدن!

والا عجله دارم دوستان !

لینک به ارسال

سلام

لطفا کمی صبور و قبلا جستجویی بکنید:

http://forum.wp-parsi.com/tutorials/article/254-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-cannot-modify-header-information

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...