رفتن به مطلب

نظر خواهی مقایسه ای در مورد پلاگین های امنیتی

پست های پیشنهاد شده

سلام

من چند افزونه امنیتی را در لوکال هاست نصب کردم.(( secure-wordpress و bulletproof-security و 404-redirection و limit-login-attempts و antivirus و block-bad-queries و better-wp-security و wordpress-firewall و wp-security-scan و wp-beautifier ))

ولی هنوز کاملاً بررسی نکرده ام

منتها wp-beautifier خیلی جالب نبود یا شاید من فایده اش را درست و حسابی نفمیدم.

bulletproof-security هم wp-config را جابجا کرد و باعث زحمت شد که نمیدونم اگر بخواهم این مشکلو نداشته باشه ، چه باید کرد.

better-wp-security امکانات متعدد خوبی داره و قطعاً یکی از ستون ها است. ضمناً limit-login هم داره و به نظرم میشه با وجود better-wp-security از پلاگین limit-login-attempts صرف نظر کرد.

secure-wordpress جایی داره که میگه تیک بزنیم پیغامهای خطا رو غیر فعال میکنه ولی عملاً فایده ای ازش ندیدم و firewall-2 قسمتی برای ریدایرکت 404 داره ولی تیک میزنیم و set را هم کلیک میکنیم معهذا فایده ای نداره ضمن اینکه پلاگین 404-redirection فضای زیادی نمیخواد و 2kb حجم داره.

حالا کلاً به نظر شما کدومهاشون اضافی اند و آیا یک یا دو موردشون نیست که کافی باشه؟ و همه نکات امنیتی رو با هم داشته باشه؟

لطفاً از نظراتتون بهره مند بفرمایین تا بلکه به جمع بندی خوبی برسیم. ممنون

لینک به ارسال

بنظر من اولویت اول روی هاست امن هست. در مرحله بعدی امنیت وردپرس هست.

اما همه اینها هم نیاز نیست.

شما برای درک بهتر مفاهیم امنیت این تاپیک رو اول مطالعه کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...