رفتن به مطلب

افزونه سبک برای محدودیت لاگین با ای پی

پست های پیشنهاد شده

میخوام هر یوزری فقط با سه تا ای پی بتونه لاگین کنه

یا اصلا بهتر اینه که با دو ای پی اول که لاگین میشه تا اخر با همون بشه

لینک به ارسال

سلام

به نظر من این کاری که شما میخوایید بکنید ، چون آی پی ثابت نیست ، باز هم هر چقدر دامنه ی ip رو زیاد کنید ، مثلا 5 تا ip باز هم به نظرم مشکل ساز میشه ... جاش شما بیایید این افزونه رو نصب کنید که خیلی عالی هست ، این افزونه میاد یک آی پی رو بعد از چند بار وارد کردن یوزر و پسورد اشتباه بن میکنه ...

لینک به ارسال

اخه من مخیوام طرف یه اکانت رو به همه نتونه بده به نظر من خوب دوا ای پی داره یه نفر یه ای پی ایران یه وی پی ان فکر کنم بسش باشه 5 تا ای پی چون نهایتا از سه جای دیگه هم بخواد بره وصل شه بسشه

نظرتون چیه؟؟ کد یا افزونه دارید واسه این؟

لینک به ارسال

دوست عزیز به قول آقا فرید هر وقت که به اینترنت وصل میشید یه ip جدید به شما داده میشه.

پس همچین کاری شدنی نیست مگر اینکه از طریق mac address اینکار رو بکنید.

لینک به ارسال

خوب چی هست این مک ادرس؟چه جوری باید کرد اینکار رو دوما ای پیاصلی که ثابته اون ای پی مجازی که عوض میشه چون من ای پی ثبت شده ام تو وردپرس همیشه میبینم یه چیزه اما بله ای پی مجازی من تو وبگذرم مشخص هست تغییر میکنه

لینک به ارسال

مک، آدرس فيزيکي ابزارهاي ديجيتالي هست که کارت شبکه، موبایل، مودم شما هم دارند. یک نمونه مک آدرس: 00-15-E9-2B-99-3C هست. برای اینکار میتونید هرکاربر را روی یک مک آدرس قفل کنید و هنگام لاگین چک کتید.

لینک به ارسال

خوب پلاگینی ..کدی .. چیزی بدید و در ضمن میخوام خودش روی دوتا قفل کنه هر کاربری که ساخته میشه بعد از لاگین اول

لینک به ارسال

اینکار رو انجام ندید چون روشش اشتباه هست!

شما برای اینکار باید به محض ورود کاربر در دیتابیس مقداری رو ذخیره کنید و تا موقع خروجش نگه دارید

بعد اگر کاربری با همون آی دی اومد دیتابیس رو بررسی کنید واگر مقدار موجودبود بهش اجازه ورود ندید

لینک به ارسال

ببینید روشش رو بالاتر گفتم

بنظر من بهتره این متد رو اجرا کنید

اجراش بستگی به این داره که چقدر با php اشنایی دارید

لینک به ارسال

ببینید یه خواهشی دارم.اینو که میخوام برام قرار بدید

ببینید من اکانت رو میفروشم .

خوب طرف میخواد لاگین کنه

و میکنه مقدار ذخیره میشه و من میخوام خودش بازم با همون مقدار با همون اکانت بتونه بیاد تو سایت اما کسه دیگه با اون اکانت اومد نتونه در اواقع هر اکانت برای یه سیستم کار کنه همین.

لطفا کدی افزونه ای چیزی بدید خیلی لازمه

لینک به ارسال

براساس سشن هم میشه.

نمونه کد:

function CheckMultipleSession() {
var existingCookieValue = getCookie("MySessionCookie");
if (existingCookieValue == null) { //first request so create cookie
currentCookieValue = guid();
setCookie("SessionGUID", currentCookieValue);
window.name = currentCookieValue; // setting DOM window name (this is key)
}
else {
if (existingCookieValue != window.name)
top.location = "MultipleSessionsError.htm";
}
}

لینک به ارسال

خیلی ممنون اما

اول : این دقیقا چه میکنه؟

دوم: اینو دقیقا کجا بزارم و ایا فراخوانی نمیخواد؟

سوم: اگر بخواهیم کاری کنیم اگر بار دوم از سیستم دیگه لاگین شد اون مقدار هم سیو شه یعنی فقط مقدار ها تا دوتا سیستم قابل سیو باشه و بیش از اون اجازه نده چی؟؟

پیشاپیش خیلی ممنونم اگر کار منو راه بندازید چون نیاز مبرم دارم

لینک به ارسال

برای کاربری که وارد شده سشن ایجاد میکنه

بصورت تابع هست

اگر کمی php بدونید میتونید استفاده کنید. باید سشن بسازید و بعد با این تابع وجودش رو برسی کنید تا اگر کاربری وارد شده باشه دیگه نتونه شخص دیگه ایی باهاش وارد بشه

لینک به ارسال

حقیقتش خیلی فرصت ندارم این رو براتون کامل کنم

شاید از دوستان کسی فرصتش رو داشته باشه و براتون انجام بده

لینک به ارسال
  • 5 هفته بعد...

این تاپیک یه یه ماهی هست پاسخ نداره شما میگید هر روز ج میدیم که؟؟

لطفا یه اطلاعات کام لبدید کسی نتونه بجز سیستم خودش از جایی لاگین شه وکسی دیگه با یوزرش بیا دتو سایت همین

ویرایش شده توسط mhb12
لینک به ارسال

با این افزونه ببینید کارتون راه می افته http://wordpress.org/plugins/login-security-solution/

لینک به ارسال

کارش چیه ؟؟

نمیشه یه سری کد بدید با اون با خیال راحت کری کنیم یه یوزر واسه همون کامپی.تری باشه که باش ثبت نام کرده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...