رفتن به مطلب

خطا در ساب دامین وردپرس شبکه

پست های پیشنهاد شده

من برای اینکه بعضی از قسمتهای سایت را با شکل و منوی مخصوص داشته باشم وردپرس شبکه را نصب کردم. هیچ مشکلی هم بوجود نیامد.

در هاست یک یاب دامین به آدرس gallery.domin.com درست کردم و تو شبکه وردپرس یک سایت با همین آدرس درست کردم. اما الان وقتی می خوام بازش کنم دو این خطار را میده.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

وقتی هم می خوام پیخوانشو باز کنم این خطا را میده :

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@gallery.domin.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

با مسئول سرور تماس گرفتم. گفت که شما هیچ فایلی نداری تا اونو بخونه. رفتم نگاه کردم تو ساب دامین خالی بود.

چیکار کنم من ؟

لینک به ارسال

سلام، خطای 500 مربوط به فایل htaccess. میشود.

محتویات و پرمیژن این فایل را بررسی کنید.

لینک به ارسال

سلام، خطای 500 مربوط به فایل htaccess. میشود.

محتویات و پرمیژن این فایل را بررسی کنید.

پرمیژن 644 هست و محتویاتش این هست

# BEGIN s2Member GZIP exclusions
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteCond %{QUERY_STRING} (^|\?|&)s2member_file_download\=.+
RewriteRule .* - [E=no-gzip:1]
</IfModule>
# END s2Member GZIP exclusions
# BEGIN WordPress
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteRule ^index\.php$ - [L]
# uploaded files
RewriteRule ^files/(.+) wp-includes/ms-files.php?file=$1 [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -f [OR]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -d
RewriteRule ^ - [L]
RewriteRule . index.php [L]
# END WordPress

ویرایش شده توسط javad abbasi
لینک به ارسال

پرمیژن 644 هست و محتویاتش این هست

# BEGIN s2Member GZIP exclusions
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteCond %{QUERY_STRING} (^|\?|&)s2member_file_download\=.+
RewriteRule .* - [E=no-gzip:1]
</IfModule>
# END s2Member GZIP exclusions
# BEGIN WordPress
RewriteEngine On
RewriteBase /
# uploaded files
RewriteRule ^files/(.+) wp-includes/ms-files.php?file=$1 [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -f [OR]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -d
RewriteRule ^ - [L]
RewriteRule . index.php [L]
# END WordPress

رفتم پرمیژن را 755 قرار دادم. تو ساب دامین فقط یک فایلhtaccess هست که محتویاتش خالی هست. باز هم همون خطاها را میده

لینک به ارسال

به پیشخوان دسترسی دارید ؟ اگر بله ، برید تو تنظیمات پیوند یکتا و یک بار دیگه بزنید ذخیره سازی شود تا دوباره این فایل با توجه به نیاز ساختاری ساتتون دوباره نویسی شود.

لینک به ارسال

به پیشخوان دسترسی دارید ؟ اگر بله ، برید تو تنظیمات پیوند یکتا و یک بار دیگه بزنید ذخیره سازی شود تا دوباره این فایل با توجه به نیاز ساختاری ساتتون دوباره نویسی شود.

به پیش خوان سایت اصلی دسترسی دارم. اما وقتی پیش خوان ساب دامین را می زنم این خطا را میده

Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.
Please contact the server administrator, webmaster@media.domain.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

در سایت اصلی دوباره پیوند یکتا را انتخاب کردم و ذخیره کردم. فرقی نکرد

لینک به ارسال

به پیش خوان سایت اصلی دسترسی دارم. اما وقتی پیش خوان ساب دامین را می زنم این خطا را میده

Internal Server Error
Please contact the server administrator, webmaster@media.domin.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

در سایت اصلی دوباره پیوند یکتا را انتخاب کردم و ذخیره کردم. فرقی نکرد

لینک به ارسال

یک نگاه به این بندازید شاید کار آمد باشه

مشکل با .htaccess

ممنون. من هر گزینه از پیوند یکتا را انتخاب می کنم پستها باز می شوند و مشکلی هم بوجود نمیاد. اما من پیوند یکتا را نمی خوام عوض کنم . من تو سایتهی انگلیسی مشکلمو سرچ کردم. مثل اینکه باید دوباره فایل htaccess را حذف و دوباره یکی دیگه بنویسم و آپلود کنم. اما می خوام دوستان کمک کنند تا اشتباه عمل نکنم و توضیح بیشتر بدهند.

من در سایت اصلی مشکل ندارم. در ساب دامین مشکل دارم

لینک به ارسال

خوب میتونید اسم فایل htaccess رو عوض کنید و بعد یکی دیگه بزارید و آپدیت کنید. اگر هم مشکلی پیش اومدن نسخه اصلی همچنان سالم باقیمونده.

لینک به ارسال

خوب میتونید اسم فایل htaccess رو عوض کنید و بعد یکی دیگه بزارید و آپدیت کنید. اگر هم مشکلی پیش اومدن نسخه اصلی همچنان سالم باقیمونده.

می بخشین محتویات فابل درست بود؟

من یک فایلhtaccess در دامنه اصلی دارم که محتویاتش اونی بود که براتون گذاشتم. در پوشه ساب دامین تنها یک فایلhtaccess دارم که کاملا خالی هست.

الان تغییر را در کدوم اعمال کنم ؟ اگر جواب نگرفتم چیکار کنم ؟

لینک به ارسال

مگه از امکان وردپرس چند سایته استفاده نکردید ؟ پس برید تو پیشخوان سایت دوم و ذخیره کنید دیگه ! اگر دسترسی ندارید هم یکبار پیوند یکتا سایت اصلی رو بروز می کنید باید مشکل حل شه که گفتید نشد!

در هر صورت چاره ای نیست. یکبار از اول بسازید و اگر اطلاعات دارید روش ازش با PHP My Admin پشتیبان بگیرید.

لینک به ارسال

مگه از امکان وردپرس چند سایته استفاده نکردید ؟ پس برید تو پیشخوان سایت دوم و ذخیره کنید دیگه ! اگر دسترسی ندارید هم یکبار پیوند یکتا سایت اصلی رو بروز می کنید باید مشکل حل شه که گفتید نشد!

در هر صورت چاره ای نیست. یکبار از اول بسازید و اگر اطلاعات دارید روش ازش با PHP My Admin پشتیبان بگیرید.

الان سایت شبکه هستش. یعنی فعاله. پیشخوان سایت دوم که ساب دامین هست خطای 500 را میده و وقتی بازدید میزنی خطای 403 میده

Forbidden
You don't have permission to access / on this server.

من پیوند یکتا را در سایت اصلی دوبار عوض کرده و ذخیره کردم و سایت با عوض کردن پیوند یکتا هیچ مشکلی هم پیدا نمی کنه و در انواع پیوند یکتا ساب دامین را امتحان کردم جوابی نگرفتم.

چی رو از اول بسازم ؟ شبکه را ؟ یا ساب دامین را حذف کنم یکی دیگه بسازم ؟

لینک به ارسال

من مابع انگلیسی حل این مشکل را بدست آوردم. انگلیسی من زیاد خوب نیست. مخصوصا اگر به تخصص برنامه نویسی ربط داشته باشه. می خوام یا توجه به لینک های زیر سرجم به یک نتیجه برسیم. و راه حل را کامل توضیح بدین لطفا.

http://gurushala.net/wordpress-tutorial-500-internal-server-error-and-how-to-fix-it/

http://xbfish.com/2011/03/29/wordpress-fixing-wordpress-internal-server-error-500/

http://wordpress.org/support/topic/403-forbidden-500-internal-server-error

http://wordpress.org/support/topic/wp-network-subdomain-internal-server-error

لینک به ارسال

شما از فایل htaccess توی یک بکآپ بگیرید و بعد محتویاتش رو با کدهای زیر تعویض و تست کنید:

# BEGIN WordPress
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>

# END WordPress

لینک به ارسال

شما از فایل htaccess توی یک بکآپ بگیرید و بعد محتویاتش رو با کدهای زیر تعویض و تست کنید:

# BEGIN WordPress
<IfModule mod_rewrite.c>
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>

# END WordPress

آقا مرتضی متاسفانه عوض کردم. سایت با همون کدی که شما دادین کار می کرد. اما باز ساب دامین همون خطاها را داد. :(

لینک به ارسال

در منابع بالا هم گفته شده بود کد بالا که کد اصلی وردپرس هست با کد حاضر تعویض بشه.

از اول همین خطا رو داشتید یا بعد تغییری ایجاد شد؟

لینک به ارسال

در منابع بالا هم گفته شده بود کد بالا که کد اصلی وردپرس هست با کد حاضر تعویض بشه.

از اول همین خطا رو داشتید یا بعد تغییری ایجاد شد؟

من با محتویات کدی که شما دادین را جایگزین کد اولی کردم. خود سایت اصلی مشکلی پیدا نکرد. اما دوباره در ساب دامین همون خظاها را تکرار کرد.

فایل htaccess تنها فایلی هست که در پوشه ساب دامین وجود دارد و خالی هست. باید خالی باشه؟

علاو بر ان یک سوال :

من می خواهم در قسمت ساب دامین بادی پرس را نصب کنم. این امکان هست ؟

لینک به ارسال

در مورد htaccess ، همون محتویات رو در زیربخشها هم کپی کنید و تست کنید.

در مورد نصب بادی پرس در سابدومین اینجا توضیحی داده شده:

http://buddypress.org/community/groups/how-to-and-troubleshooting/forum/topic/communityexamplecom/

لینک به ارسال

در مورد htaccess ، همون محتویات رو در زیربخشها هم کپی کنید و تست کنید.

در مورد نصب بادی پرس در سابدومین اینجا توضیحی داده شده:

http://buddypress.org/community/groups/how-to-and-troubleshooting/forum/topic/communityexamplecom/

وقتی میزنی تا سایت را نشون بده خطای 403 میده و وقتی پیشخوانشو می زنم میره به wp-admin خوب اونم تو قابل نیست و میره توصفحه گوگل.

لینک به ارسال

ببخشیدمتوجه نشدم . از مدیریت میره به گوگل؟!

بله . رفت جستجوی گوگل. با مشخصات مشابه اون.

لینک به ارسال

یکی از این آدرسها رو بزارید اینجا.

منظورتونو متوجه نشدم. خوب وقتی پیشخوان میزنم چون صقحه ای به این اسم نمی تونه بخونه جستجوی گوگل باز میشه و با آدرس سایت مشابه را میاره

تا بر جستجوی آن به صفحه درسترسی پیدا کنم

مثل اینکه شما برید تو نوار آدرس اکسپلور یک سایتی بنویسید که وجود خارجی نداره. بعضی وفتها خطا میده بعضی وقتها هم میره تو صفحه گوگل که اگر اسم را اشتباه نوشتین سرچ کنید تا دامنه درست را پیدا کنید.

با تشکر

لینک به ارسال

منظورم یکی از آدرسهایی هست که ارور 500 میده. یکی از سابدومین ها.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...