رفتن به مطلب

wp-persian.com چی شد؟

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

کسی میدونه اون سایت wp-persian.com چی شد که تعطیل شد و اسباب کشی به اینجا صورت گرفت؟

لینک به ارسال

من حدود يه ماه پيش از اقاي "گناهكار" كه به قول خودش "كليد دار" و باني وردپرس فارسي بود سوال كردم گفت: "انجمنش بجز اينكه وقتمو بگيره فايده اي ديگه برام نداشته و ديگه بي خيالش شدم" و به منم توصيه كرد توي ايران وب و وب بازي آينده و عاقبتي نداره جز وقت تلف كردن...

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال

گناهکار آدمی باحالی بود ، نمی دونم چرا ولی خیلی ازش خوشم می یاد :D ، بلاگش هم که تعطیل کرده انگاری

لینک به ارسال

سلام دوستان

کسی میدونه اون سایت wp-persian.com چی شد که تعطیل شد و اسباب کشی به اینجا صورت گرفت؟

دوست عزیز . wp-persian.com به اینجا اسباب کشی نکرده ! .

وردپرس پارسی سایتی مجزا است از اون سایت . درواقع در نت سایت های زیادی برای پشتیبانی وردپرس هست . اللخصوص در ایران .

موفق باشید.

لینک به ارسال

متاسفانه

wp-persian.com دیگه کارایی قبل رو نداره یا بهتر بگم اصلا کارایی نداره !!

کمتر پیش میاد جواب کسی داده بشه. فقط از بانک اطلاعاتی که تو این چند سال ایجاد شده میشه استفاده کرد و اگرنه مشکل جدیدی باشه باید بی خیال مطرح کردن و پاسخ گرفتن در

wp-persian.com باشیم!

به نظرم آقای گناهکار سیاست هایی داشتند که با مدیران فعال وردپرس هماهنگ نبود و هیچ جوره کوتاه نیومدند. پس شد آنچه شد !! و مدیران فعلی یکی یکی از

wp-persian.com اسباب کشی کردند!

لینک به ارسال

ببخشید یعنی آقای گناهکار اولین کسی بودند که وردپرس فارسی رو در ایران منتشر کردند؟

الان سایت رسمی وردپرس فارسی چیه؟

من خیلی وقته دوست دارم این اطلاعات رو داشته باشم اما موقعیتش پیش نیومده بود

لینک به ارسال

متاسفانه

wp-persian.com دیگه کارایی قبل رو نداره یا بهتر بگم اصلا کارایی نداره !!

کمتر پیش میاد جواب کسی داده بشه. فقط از بانک اطلاعاتی که تو این چند سال ایجاد شده میشه استفاده کرد و اگرنه مشکل جدیدی باشه باید بی خیال مطرح کردن و پاسخ گرفتن در

wp-persian.com باشیم!

به نظرم آقای گناهکار سیاست هایی داشتند که با مدیران فعال وردپرس هماهنگ نبود و هیچ جوره کوتاه نیومدند. پس شد آنچه شد !! و مدیران فعلی یکی یکی از

wp-persian.com اسباب کشی کردند!

راستى چطور شد كه بحثشون شد؟ مگه اونجا چش بود كه ناظمان اونجا، اينجا رو تاسيس كردن؟ و حالا چرا گناهكار اصلا اين جا هم نمياد؟!

راستى كسى همويت واقعى گناهكار رو نميدونه؟!!

ببخشید یعنی آقای گناهکار اولین کسی بودند که وردپرس فارسی رو در ایران منتشر کردند؟

الان سایت رسمی وردپرس فارسی چیه؟

من خیلی وقته دوست دارم این اطلاعات رو داشته باشم اما موقعیتش پیش نیومده بود

سلام. سرگذشت وردپرس فارسى:

http://mandegarweb.com/wordpress/%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C/

گناهکار آدمی باحالی بود ، نمی دونم چرا ولی خیلی ازش خوشم می یاد :D ، بلاگش هم که تعطیل کرده انگاری

!

آره هنوز هم باحاله. بلاگش تعطيه ولى توى توئيتر فعاله. در جستوجوى مرزها انسانيته!

لینک به ارسال

راستى چطور شد كه بحثشون شد؟ مگه اونجا چش بود كه ناظمان اونجا، اينجا رو تاسيس كردن؟ و حالا چرا گناهكار اصلا اين جا هم نمياد؟!

راستى كسى همويت واقعى گناهكار رو نميدونه؟!!

به نظرم جناب گناهکار وردپرس ایران رو 6 دونگ متعلق به خودشون می دونستند و حاضر نشدند دایره فعالیت یه سری از مدیران رو بیشتر کنند. باز اگه این دوستان صلاح دونستند خودشون بیان بگند بهتره.

لینک به ارسال

به منم توصيه كرد توي ايران وب و وب بازي آينده و عاقبتي نداره جز وقت تلف كردن...

تنا یه حدی با حرفش موافقم اما اگر تو هر کاری که هستی تلاش کنی و کارت رو درست انجام بدی 100% موفق میشی نت هم فرقی نداره

من خودم و خیلیارو میشناسم که تو نت تونستن موفق بشن !

لینک به ارسال

تنا یه حدی با حرفش موافقم اما اگر تو هر کاری که هستی تلاش کنی و کارت رو درست انجام بدی 100% موفق میشی نت هم فرقی نداره

من خودم و خیلیارو میشناسم که تو نت تونستن موفق بشن !

به نظر من بستگی داره چه کاری رو بخوای توی نت دنبال کنی! اگه آدم بخواد سایت های تفریحی و دانلود و بازی و ... راه بندازه باید پول زیادی خرج کنه و سرور بگیره ، تبلیغات کنه ، نویسنده استخدام کنه و .... تا بتونه توی کارش موفق بشه و درامد خوبی هم داشته باشه در غیر این صورت هرکی بخواد توی این زمینه ها با هاست اشتراکی و تنهایی کار کنه واقعا ول معطله و باید وقت زیادی برای کارش بذاره که فکر نکنم به صرفه باشه :blink:

لینک به ارسال

سلام

وردپرس فارسی به کارش داره ادامه میده

البته بخش انتشار وردپرسش داره بصورت منظم کار میکنه

بهرحال هرکسی ایده و فکر و عقیده و خصوصیات مخصوص به خودش رو داره

یکسری از دوستان توی وردپرس فارسی پرچمدار بودن که الان خبری ازشون نیست.

در وردپرس فارسی قبلا بحث های زیادی شده و قرار نیست اینجا اونها رو مجدد مطرح کنیم اما بهرحال همیشه تغییر گریز ناپذیر هست.

وردپرس هم از این امر مستثنی نیست.

توی نت سایت و انجمن های زیادی هستن که در حال پشتیبانی وردپرس هستن اما چیزی که اینجا رو برجسته تر کرده وجود مدیران و پاسخگویان اصلی در وردپرس فارسی هست که اینجا هم دوستان رو همراهی میکنن.

همچنین تعداد زیادی از گسترش دهنده های باسابقه وردپرس هم در بین ما حصور دارن.

موفق باشید

لینک به ارسال

به نظر من بستگی داره چه کاری رو بخوای توی نت دنبال کنی! اگه آدم بخواد سایت های تفریحی و دانلود و بازی و ... راه بندازه باید پول زیادی خرج کنه و سرور بگیره ، تبلیغات کنه ، نویسنده استخدام کنه و .... تا بتونه توی کارش موفق بشه و درامد خوبی هم داشته باشه در غیر این صورت هرکی بخواد توی این زمینه ها با هاست اشتراکی و تنهایی کار کنه واقعا ول معطله و باید وقت زیادی برای کارش بذاره که فکر نکنم به صرفه باشه :blink:

این بحث جاش توی این تاپیک نیست اما سایت های تفریحی و سرگرمی خیلی راحت تر از خیلی سایت های دیگه هستن و میشه به جایی رسوند و کسبِ درآمد کرد

متاسفانه هر کسی میاد سایت میزنه از همون اولش انتظار داره تبلیغ بگیره و پول در بیاره دریغ از اینکه اطلاعاتی از مدیریت سایت و طراحی و ... داره و حتی کوچیکترین مشکلشو هم نمیتونه حل بکنه

من سایت وردپرسی دارم با آمار 150000+ حتی یک بار هم از طرف هاستینگ نه اخطار گرفته نه چیزی و همه اینا بر میگرده به نحوه مدیریت سایت و ....

انشاالله تو آینده اگر سرم خلوت شد و مشکلی پیش نیومد حتمن آموزشایی تو این مورد برای کسایی که فک میکنن وردپرس زیاد از منابع استفاده میکنه میزارم ....

بحث تاپیک منحرف نشه ....

مرتضی جون همه چیو گفت و اینکه موفقیت این انجمن همش به خاطر وجود کسایی هست که صادقانه دارن به مشکلات پاسخ میدن و تا به حال نشده کاربری بدون گرفتن جوابش از انجمن بره و این خودش بزرگترین موفقیته این انجمنه که رضایت کاربر اولین شرط پابرجا بودنشه ....

لینک به ارسال

من حدود یکسالی بود که هی میرفتم توی انجمن اونجا پیام بذار و درخواست کمک بدم، هی میدیدم پیام ارسال نمیشه! اونقدر فحش میدادم به وردپرس که مدیرانش نمیتونن انجمن خودشون رو درست کنند! ولی وقتی اینجا رو کشف کردم انگار وسط یه دریا درحال غرق شدن هستم که یهویی یه جزیره از وسط آب میزنه بیرون!

دم همه بچه های اینجا از مدیران و اعشاضا گرفته تا بفیه گرم

مخلص همه هستیم

یا علی

لینک به ارسال

من سایت وردپرسی دارم با آمار 150000+ حتی یک بار هم از طرف هاستینگ نه اخطار گرفته نه چیزی و همه اینا بر میگرده به نحوه مدیریت سایت و ....

انشاالله تو آینده اگر سرم خلوت شد و مشکلی پیش نیومد حتمن آموزشایی تو این مورد برای کسایی که فک میکنن وردپرس زیاد از منابع استفاده میکنه میزارم ....

بحث تاپیک منحرف نشه ....

آقا این خیلی خیلی ضروریه ها! این هاستینگ ها تا بهشون میگی که سایتم وردپرسی هست شروع میکنن به ادا در آوردن که وردپرس رو قبول نمیکنیم و باید vps بگیری و ...!

زودتر آموزشش رو بذارید لطفا

لینک به ارسال

آقا این خیلی خیلی ضروریه ها! این هاستینگ ها تا بهشون میگی که سایتم وردپرسی هست شروع میکنن به ادا در آوردن که وردپرس رو قبول نمیکنیم و باید vps بگیری و ...!

زودتر آموزشش رو بذارید لطفا

چیزهای خاصی نیستن

شما بهینه سازی هایی که تو همین انجمن دوستان آموزش دادن رو اگر درست انجام بدید خیلی تاثیر داره

لینک به ارسال

دوستان الان بالاخره نسخه جدید وردپرس فارسی میشه توسط wp-persian.com که بتونیم از توی خود پیشخوان بروزرسانی کنیم یانه ؟!

منتظرم، تشکر ...

:)

لینک به ارسال

چیزهای خاصی نیستن

شما بهینه سازی هایی که تو همین انجمن دوستان آموزش دادن رو اگر درست انجام بدید خیلی تاثیر داره

اینطوری که شما میگی با این مقدار بازدید هیچ هشداری دریافت نمیکنی، به نظرم حتما چیز خاصیه!

من خیلی روی بهینه سازی سایتم کار کردم و خیلی از بهینه سازیهایی رو که گفته شده انجام دادم. ولی مثلا هاستینگ قبلی با بازدید روزانه حدود 5 هزار، فرت و فرت بهم گیر میداد!

به نظرم شما که این تجربه موفق رو داری، آموزش بهینه سازی بذار برای بچه ها!

لینک به ارسال

اینطوری که شما میگی با این مقدار بازدید هیچ هشداری دریافت نمیکنی، به نظرم حتما چیز خاصیه!

من خیلی روی بهینه سازی سایتم کار کردم و خیلی از بهینه سازیهایی رو که گفته شده انجام دادم. ولی مثلا هاستینگ قبلی با بازدید روزانه حدود 5 هزار، فرت و فرت بهم گیر میداد!

مهمترین چیز انتخاب هاستینگ هست !

جایی هست که یک سرور رو برای 10 سایت وردپرسی میزاره و جایی هست همون سرور رو برای 100 سایت وردپرسی میزاره !

نحوه کانفیگ سرورها نحوه مدیریت نرم افزارهای سرور و .......

انتخاب هاستینگ مهمترین بخششه !

من 99% موقع خرید یا از پارس پک میگیرم یا بعضی موقه ها پارس دو قبلنم که هاست دی ال بود

چشم انشاالله اگر عمری باشه حتمن این کارو میکنم

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

اخرین حرفی که از استاد گناهکار شنیدم این بود:

نازک ارای تن ساقه گلی را که به جان پروراندم و به جان دادمش اب, ای دریغا به برم می شکنند!

(گناهکار اعتراضشو در قالب این شعر بیان کرد!)

یادمون نره استاد به گردن هممون حق داره!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...