رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

من داخل صفحه اصلیم ی اسکرولر گذاشتم منتها هر کاری میکنم کار نمیکنه.همه فایل های js رو هم فراخوانی کردم.ممنون

صفحه مذکور

لینک به ارسال

سلام

اگه اسکرولر اسلایدر وسط منظورتونه خوب شما باید عکس های تو اسلایدر رو float بدین تا مشکلتون حل شه.

لینک به ارسال

سلام

چون شما در صفحه به جز اسکرولر ، اسلایدر هم دارید ، به خاطر تداخل جی کوئری هاست ... از اول کدهاتون شروع کنید ، تک تک لینک فایل های جاوا رو حذف کنید ، با حذف یکی از فایل ها اسکرولر درست میشه ... اگر مشکل تداخل از یکی بودنه کتابخانه ها باشه ، با حذف یکی از فایل های جاوا هم اسکرولر درست کار میکنه ، هم اسلایدر ... اما اگه درست نشه ، مجبورید از اسکرولر های مشابه استفاده کنید که تداخل نداشته باشه .

لینک به ارسال

ورژن 1.3.2 جی کوئری رو می خواد

توصیه به استفاده اش نمی کنم چون کار باهاش مشکله و کتابها را باید هر سری با تغییر کدها عوض کنید ولی اگر می خواهید اجراش کنید از

http://www.htmldrive.net/items/show/244/amazon-style-image-and-title-scroller-with-jQuery

جی کوئری سازگارش را بگیرید و جاگذاری کنید

لینک به ارسال

راستش اگه اسکرولر کار کنه میخوام داخلش کوئری جایگزین کنم که تصاویر شاخص رو نشون بده

اتفاقا این رو از همین لینک دانلود کردم.جی کوئری که خودش داخلش گذاشته 1.9.2 هست.

لینک به ارسال

تو صفحه ای که لینک دادم رو با دقت بخونید خط دوم :

<script type="text/javascript" src="js/jquery-1.3.2.min.js"></script>
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...