رفتن به مطلب

وردپرس و بادی پرس و انجمن ساز !

پست های پیشنهاد شده

درود.

از مشکلات هماهنگ سازی وردپرس با انجمن ساز های قوی خبر دارید دیگه.... :دی

میشه در کنارِ وردپرس ، از بادی پرس هم استفاده کرد و سوای استفاده از امکانات بادی پرس برای کاربران و... ، از بادی پرس به عنوان انجمن هم استفاده کرد ؟!؟!!!!!!!

یعنی ، صفحه اصلی سایت وردپرس باشه ! بادی پرس هم نصب کنم اما در پوشه ی /dir name اجرا بشه ! ( دیتابیس و اطلاعات یکسان باشند) و هم بادی پرس بخشی داشته باشه که کاربرها بتونن توش تاپیک بزنن یا به قول cms های جامعه مجازی " بحث " !

شدنیه؟!:دی

* به بادی پرس انجمن سازِ خاصی نصب میشه ؟!!!

سپاس

لینک به ارسال

سلام

بادی پرس که سیستم شبکه اجتماعی هست امادر خودش یک انجمن ساز کوچیک هم داره.

برای انجمن ساز به همراه بادی و وردپرس از بی بی پرس استفاده میکنن که خیلی هم با هم مچ هستن.

مواردی که شما میخواین هم با این سه سیستم قابل اجراست.

لینک به ارسال

سپاس فراوان از شما.

انجمن ساز فعلی من ویبولتینِ . میشه پست هارو انتقال داد؟!

لینک به ارسال

این مطالب رو بخونید:

http://www.ericm.ca/2010/05/31/vbulletin-4-to-bbpress-and-wordpress-integration/

لینک به ارسال
  • 5 هفته بعد...

معمولا مشکل از کانورتر هست. انکد دیتابیس مشکل ایجاد میکنه؟

لینک به ارسال

متاسفانه پاک کردم بخشی که رو که تبدیل کرده بودم.

خوب من دنبالِ یک انجمن ساز قوی و عالی بودم که با وردپرس هماهنگ باشه ! مثل بی بی پرس یا همین آی پی بی.

آی پی بی هم چندین روز روز کار کردم ، اما تاپیک هایی که دارای تیبل بودن ، کلا به هم میریخت ! با پشتیبانش هم صحبت کردم ، در سایت مرجع هم تاپیک زدم و متاسفانه کی راه حلی نداشت!:دی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...