رفتن به مطلب

تغییرات جدید در راه است ... پیشنهادات و راهکارهای جدید

Morteza

پست های پیشنهاد شده

.... همایش که کلا فکر کنم کنسل شد (قرار بود اول تابستون باشه، بعد شد وسط تابستون بعدش شد آخر تابستون و بعد ...)

تغیرات هم که ...

در هر صورت امیدوارم کارا سریع تر رو به راه بشه و جامعه وردپرسی قوی تری داشته باشیم

لینک به ارسال

هیج برنامه ایی کنسل نشده

روز همایش مکان همایش و برنامه همایش بطور کامل مشخص و برنامه ریزی شده

پرتال سایت و هسته و پلاگین جدید هم بزودی انشالله

هیچی فراموش نشده ، کارها روی حساب و کتاب پیشرفته

لینک به ارسال

هیج برنامه ایی کنسل نشده

روز همایش مکان همایش و برنامه همایش بطور کامل مشخص و برنامه ریزی شده

پرتال سایت و هسته و پلاگین جدید هم بزودی انشالله

هیچی فراموش نشده ، کارها روی حساب و کتاب پیشرفته

ممنون از زحماتتون، حالا اون وقتی که قراره این کارها انجام بگیره قطعی کی هست؟ مثلا همایش قراره کی باشه، تغییرات قراره کی باشه؟ همیشه گفته میشه که انجام میشه اما ...

لینک به ارسال

آقا مرتضی اگه بخش پوسته و فارسی سازی در سایت جدید جایی نداره من و بقیه دوستان می تونیم سایتی وابسته به این انجمن و در این مورد درست کنیم.

لینک به ارسال

ممنون از زحماتتون، حالا اون وقتی که قراره این کارها انجام بگیره قطعی کی هست؟ مثلا همایش قراره کی باشه، تغییرات قراره کی باشه؟ همیشه گفته میشه که انجام میشه اما ...

دوست عزیز کارها به ترتیب در حال انجام هست و ما نمی‌تونم زمان دقیق برای این موارد تعیین کنیم چون تجربه نشون داده که همیشه مشکلاتی هست که پیش بیاد و تو روند کارا اختلال ایجاد کنه ، پس برای اینکه بد قول نباشیم اینکار رو انجام نمیدیم مطمئن باشید که در زمان مناسب همگی رو نمایی خواهند شد ..

در مورد همایش می‌تونم بگم که زیاد نمونده و در طی 2 هفته‌ی آینده می‌تونید منتظر خبرهاش باشید ..

آقا مرتضی اگه بخش پوسته و فارسی سازی در سایت جدید جایی نداره من و بقیه دوستان می تونیم سایتی وابسته به این انجمن و در این مورد درست کنیم.

مطمئنا این بخش در سایت قرار خواهد داشت ..

لینک به ارسال

سعید آقا فک کنم دیگه از بد قولی گذشته!!

چندین بار قول اطلاع رسانی و حتی برگزاری داده شده اما...

لینک به ارسال

بدقولی صورت نگرفته!

اصلا تاریخ دقیقی رو هنوز اعلام نکردیم که بدقولی بشه ;)

ولی تحمل داشته باشید هم کارهای خوبی انجام شده و هم اینکه خبرهای خوبی برای همه وردپرسی ها داریم.

این خبر جدای از همایش و نسخه جدید سایت هست.....

لینک به ارسال

بله قول برگزاری داده شده و سر جا هم هست ، حتما برگزار خواهد شد ، همون‌طور که مرتضی گفت هیچ وقت تاریخ دقیقی تو اطلاع‌رسانی‌ها گفته نشده که بد قولی بشه .. دیگه زیاد منتظر نمی‌مونید ;) به زودی

لینک به ارسال

فقط اينكه اقا مرتضي گفتيد نياز به كمك داريد و تو تيم و... تو پست اول ، چه نوع كمكي توي بخش هايي از فعاليت هاي شما ميتونيم داشته باشيم؟ ميشه اينارو يه جوري ليست كنيد مثلا بنده هر قسمت كه ميتونم وارد بشم!؟

مورد بعدي گفتيد سيستم انجمن و سايت تغير خواهد كرد ، سيستم به ماهيت كلي يه مجموعه گفته ميشه ، يعني ميخوايد بگيد كل اسكريپتي كه توسطش انجمن و سايت بر پا شده تغير ميكنه (تغيير CMS) يا منظور خدمات و فعاليت هاي اين دواست!؟

لینک به ارسال

موداول که بحث همکاری هست فازاول کارش تموم شده فاز دوم رو هم حین اجرای یشدن در موردش توضیح میدیم.

در موردسیستم هم بلله پورتال سایت راه اندازی میشه که بخش های مختلفی داره و اینکه نمای کلی (نه سیستم) انجمن تغییرات اساسی خواهد داشت.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

به نظر من در سایت جدید بخشی به عنوان واژه نامه وردپرس پارسی باشه تا دوستانی که فارسی سازی می کنن به این بخش مراجعه بکنن و معنی صحیح کلمات رو پیدا کنند.

سایت جدید کی راه اندازی می شه؟

ویرایش شده توسط Ghaem
لینک به ارسال

به نظر من در سایت جدید بخشی به عنوان واژه نامه وردپرس پارسی باشه تا دوستانی که فارسی سازی می کنن به این بخش مراجعه بکنن و معنی صحیح کلمات رو پیدا کنند.

سایت جدید کی راه اندازی می شه؟

زمان مشخصی نداریم

تلاش داریم سریعتر راه اندازی کنیم

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

اگه میشه هم امکان حذف یه تایپیک هم بزارید فکر کنم به درد بخوره

حداقل کامنت هایی که میزاریم رو بتونیم حذف کنیم بازم خوبه

لینک به ارسال

سلام به همه دوستان، یه مشکلی که من باهاش روبرو شدم اینه که وقتی که یه مطلب رو دنبال میکنم یعنی توی مطلب روی دکمه دنبال کردن کلیک میکنم وقتی که به اون مطلب یه کامنت جدید اضافه بشه اون رو میفرسته به ایمیلم و باعث شلوغ شدن ایمیلم میشه،اگه بتونید کاری کنید که وقتی کامنتی به مطالبی که ما دنبال میکنیم اضافه میشه به صورت پاپ آپ بالای سایت نشون بده عالی میشه،مثل وقتی که برامون پیغام خصوصی میاد و یا از مطالبمون تشکر میشه.

ممنون.

لینک به ارسال

سلام به همه دوستان، یه مشکلی که من باهاش روبرو شدم اینه که وقتی که یه مطلب رو دنبال میکنم یعنی توی مطلب روی دکمه دنبال کردن کلیک میکنم وقتی که به اون مطلب یه کامنت جدید اضافه بشه اون رو میفرسته به ایمیلم و باعث شلوغ شدن ایمیلم میشه،اگه بتونید کاری کنید که وقتی کامنتی به مطالبی که ما دنبال میکنیم اضافه میشه به صورت پاپ آپ بالای سایت نشون بده عالی میشه،مثل وقتی که برامون پیغام خصوصی میاد و یا از مطالبمون تشکر میشه.

ممنون.

از تنظیمات اعلامیه می تونید مدیریت کنید.

لینک به ارسال

برای رونمایی از سایت اصلی زمان دقیقی در نظر نگرفتید؟

دوست عزیز معمولا اینجا زمان خاصی نه در نظر می گیرند نه اعلام می کنند چون می خوان بد قولی نشه فقط وقتی خیلی نزدیک باشه می گند مثلا تا 1 هفته دیگر منتشر می شود در همین حد تا الان اینجوری بوده

لینک به ارسال
  • 6 ماه بعد...

سلام و عرض ادب به همه ی کاربران و مدیریت محترم این انجمن پویا و مفید .

اول این نکته رو بگم که میدونم از آخرین تاریخ ارسال این انجمن ، چند ماهی میگذره ، ولی حقیقتا واسه ارائه ی پیشنهادم ، جایی بهتر از اینجا پیدا نکردم .

دوم ، یک خسته نباشید و خداقوت به تمامی تلاشگران ، توسعه دهندگان ، دلسوزان ، مدیران و کاربران وردپرس .

و اما پیشنهاد :

بنده در خصوص بسته ی پارسی ساز یه پیشنهاد داشتم که فکر میکنم اگه عملی بشه ، مشکل کاربرانی چون من هم حل بشه انشاءالله .

پیشنهادم اینه که یک امکانی به بسته ی پارسی ساز اضافه بشه که اگه کاربری مثل بنده نخواست از فایل زبان این افزونه ( جهت فارسی سازی وردپرس ) استفاده کنه ، بتونه این امکان رو در موقع نصب افزونه و یا قبل از اعمال تغییرات در سایت ، حذف و غیرفعال کنه .

چون برخی از کاربران مثله خوده بنده ، ممکنه از وردپرس ترجمه شده ( فارسی شده ) به جای وردپرس انگلیسی استفاده کنند و تغییراتی در ترجمه وردپرس داده باشن که نخوان اون تغییرات عوض و یا از بین بره و فقط بخوان از امکان شمسی کردن تاریخ بسته ی پارسی ساز وردپرس پارسی استفاده کنن . ( یعنی قابلیتی دقیقا مثل افزونه ی جلالی ) .

ممنون میشم که خود آقا مرتضی اعلام کنن که آیا منتظر اضافه شدن چنین قابلیتی به این افزونه باشیم یا خیر ؟

باز هم تشکر بابت زحمات تک تک دوستان وردپرسی .

موفق باشید و یا علی .

لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید به مدیران محترم و ادمین های سایت و دوستانی که ساعت ها وقت صرف آموزش و حل مشکل کاربران مختلف میکنن ....

یه بخشی تو سایت اصلی اضافه کنید که مربوط به ارور های وردپرس باشه ..... یه چیزی مثل دایرکتوری ...

مثلا اگر ارور 404 گرفتیم مشکل از چیه! اگر ارور بهم ریختگی قالب پیش اومد مشکل میتونه از چی باشه و الی آخر .. این بخش به نظرم مثل یه وکی اما با تفاوت های زیاد باشه .... طوریکه خود کاربرا مشکلات و ارور ها رو ثبت کنن و اگر حل شد، راه حل مشکل و بنویسن .... اینطوری به مرور زمان بزرگترین پایگاه حل ارور های وردپرس ایجاد میشه و در نتیجه از سوالات بسیار بسیار تکراری انجمن هم کاسته میشه .....

مشکل دومی که من جدیدا بهش برخورد کردم افزونهپارسی ساز و مصرف بسیار بالای منابع توسط این افزونه هست که واقعا تعجب کردم!!! اگر میشه تو نسخه های بعدی این افزونه میزان مصرف منابع توسط این افزونه رو کاهش بدین ....

مورد سوم اینه که تو سایت اصلیتون بخشی برای آموزش های پایه به صورت ویدئو ایجاد کنید .... تمام ویدئو ها رو میشه با کیفیت بسیار مناسب ظبط کرد و تو آپارات یا سایت های دیگه آپلود کرد .. میتونید یه شبکه مخصوص برای سایت تو آپارات ایجاد کنید .....

مورد چهارم هم اینه که روند پیشرفت های سایت رو اگر گزارش بدین خیلی جالب و عالی میشه ..... یا مثلا زمانی برای رونمایی از سیستم جدید انجمن و سایت مشخص بشه .....

موفق باشید ....

لینک به ارسال

در مورد مصرف بالای منابع توسط افزونه گزارشی دریافت نکردیم. احتمالا مورد از چیز دیگه ای هست

در مورد بروزرسانی ها هم فعلا این رو بگم که توی یکی از رویدادهای تقویمی پیش رو نسخه جدید سایت(نه انجمن) رونمایی میشه.

لینک به ارسال

در مورد مصرف بالای منابع توسط افزونه گزارشی دریافت نکردیم. احتمالا مورد از چیز دیگه ای هست

در مورد بروزرسانی ها هم فعلا این رو بگم که توی یکی از رویدادهای تقویمی پیش رو نسخه جدید سایت(نه انجمن) رونمایی میشه.

بفرمائید ..... مصرف بالای افزونه کاملا مشخصه ....

post-3776-0-10553000-1407412589_thumb.jp

post-3776-0-15590600-1407412528_thumb.jp

ویرایش شده توسط hosseinbrusli
لینک به ارسال

بفرمائید ..... مصرف بالای افزونه کاملا مشخصه ....

post-3776-0-10553000-1407412589_thumb.jp

البته تصویر نشان دهنده این هست که مصرف نسبت به دیگر افزونه‌ها بالاتر هست

اما دلیل بر مصرف بالا نیست

بهتره وضعیت استفاده رو از مدیریت هاست/سرور جویا شوید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...