رفتن به مطلب

تغییرات جدید در راه است ... پیشنهادات و راهکارهای جدید

Morteza

پست های پیشنهاد شده

متشكر از مدير انجمن!!! كه پاسخ دندان شكن ميدن به درخواست ها!! (سكوت)

و متشکر از دوستان که همیشه صبور و شکیبا هستن :)

آقا مرتضي تو تابستون يعني همين روزا برگزار ميشه؟

تمام سعیمون این هست که در تابستان برگزار بشه

سلام و خسته نباشيد! پيشنهاد من اينه كه يه دستي به اين اواتار انجمن بكشيد! چون عكسي كه قبول ميكنه خييييلي ريزه و دوم اينكه همون عكس ريزي هم كه قبول ميكنه خييييلي بي كفيتش ميكنه! الان ديگه همه اينترنت پر سرعت دارن ، درست كه ملاك نميشه ولي ديگه اينقدر نبايد يه اواتار رو ريز كرد و يا يه اواتارو بي كيفيت كرد! اگر اين بخش رو درست كنيد يعني بشه اواتار بزرگ گذاشت + كيفيت بهتر ، همه ميتونن عكس خودشون رو بزارن و خب مثلا فردا روزي توي همايشي چيزي حد اقل همدگيرو ديديم بدونيم كيه و چيه و كجاست! اين مورد رو يك بار هم عرض كرده بودم خدمت مرتضي عزيز و گفتن كه درستش ميكنن

فعلا امکانش نیست و حتمالا کوچکتر هم بشه.

البته بی کیفیت نمیکنه و این پروسه درش وجود نداره.

در مورد همایش هم یک سایت جدا براش درنظر گرفته شده که اطلاعات در اون ثبت میشه

برای دوستان هم کارت صادر میشه

لینک به ارسال

من نمیدونم این نظر و یا توقع خوبه یا نه

به نظرم در بخش اموزش

مثلا برای قالب طوری اموزش باشه که از ب بسم لله تا پ پایان کامل قرار بگیره

مثلا سرفصل یک شامل چند یه عنوان در یه تایپک باشه و دوستان در ادامه مطلب مشکلات شون مطرح کنن

درمورد اموزش پلاگین ها هم اون پرکاربرد ها به صورت پیش فرض بچه های یاد دارن قرار بدن

الان درمورد پوسته خیلی ضعیف عمل شده

بیشتر مسیر انجمن در حال حاضر رفع اشکال کاربران هست این خوبه ولی باید اموزش هم قرار بگیریه که کاربران اشکالات جدیدتر داشته باشند

دوستان وردپرسی اگه واقعا میخواید سطج وردپرس ایران بالا بره از نظر طراحی خیلی بیشتر بیشتر رو ضمینه اموزش طراحی وقت بذارید یعنی کسی که هیچی از کد نویسی نمیدونه راحت بتونه تو همین انجمن حداقل نیاز هاشو برطرف کنه

هرقدر سطح بچه های وردپرسی بالاتر بره دوستانی که طراح هستن مجبورا خلاقانه تره عمل کنن

مثلا افزونه فارگ یه وسیله عالی برای یادگیری هست که جاش خیلی خالی هست

کلا خواستم بگم فوت کوزی

در ضمن یه بخشی هم باشه واسه افزونه ها و قالب های دودره شده از صاحبان اصلی دیگه عالیه

تشکر ویژه از دوست عزیز هم اسمم اقا مرتضی

بی تعارف نصف شب یعنی 1.30 هم پست زدم دیدم تمام تایپک های زیر جواب داده ایول به این مدیر

ویرایش شده توسط mortezafox
لینک به ارسال

در مورد همایش هم یک سایت جدا براش درنظر گرفته شده که اطلاعات در اون ثبت میشه

برای دوستان هم کارت صادر میشه

آقا مرتضی میگم اگر قراره سایتی برای همایش در نظر بگیرید، از الآن باید لوگوهای حمایتی رو آماده کنید تا بچه ها بتونن توی سایتهاشون بذارن و برای همایش وردپرس پارسی تبلیغات کنند! ویرایش شده توسط دکتر مهندس
لینک به ارسال

آقا مرتضی میگم اگر قراره سایتی برای همایش در نظر بگیرید، از الآن باید لوگوهای حمایتی رو آماده کنید تا بچه ها بتونن توی سایتهاشون بذارن و برای همایش وردپرس پارسی تبلیغات کنند!

یک پروسه برنامه ریزی شده

به محض رسیدن به اون بخش حتما این موارد انجام میشه

ممنون

لینک به ارسال

ممنون از زحمات خالص

برای هر پست تا چند دقیقه ی کم به زننده ی پست اختیار حذف بدبد.

اره اینو موافقم.

ضمن اینکه تابستون هم داره تموم میشه پس کی رونمایی میشه تغییرات جدید ؟!

لینک به ارسال

الان زمان داره

روی 30 دقیقه هست

------

تغییرات هم در حال انجام هست. هنوز زمان نهایd مشخص نشده ;)

لینک به ارسال

تغییرات هم در حال انجام هست. هنوز زمان نهایd مشخص نشده ;)

مرتضی جان باز من اومدم با سوال های درصدیم!!!

چند درصد کار تمام شده؟!! :)

الان زمان داره

روی 30 دقیقه هست

راستی مرتضی جان خوبه که یک اکانت ساده هم داشته باشی تا ببینی چیزایی که تو تنیمات انجام دادی در واقع روی سیستم اعمال نشده!!!! :D

لینک به ارسال

75 درصد انجام دشه

بخش مهم روی طراحی پوسته IPB هست

در مورد زمان هم بررسی کردم مشکلی نبود

بازهم تست میکنم

لینک به ارسال

سلام

(نمی‌دونم کسی این و گفته یا نه)

اگر توی ویکی‌پدیا رفته باشید

هر کاربر یک صفحه بحث داره

کاربرد این صفحه هم راجع به تمام فعالیت‌های هر کاربر هست

مثلا ازش می‌پرسن چرا اونجا این‌طور گفتی٫ اون جوابتون اشتباه بود٬ تشکر می‌کنن و خیلی چیزای دیگه الان این‌جا صفحه کاربری داره ولی برای این‌طور موارد نیست

شاید اگر این‌مورد هم اضافه بشه روند فعالیت‌های دوستان بهتر بشه

یک نکته دیگه هم اگر مقدور هاست سایت رو به ایران منتقل کنید تا سرعت بارگذاری سایت بیشتر بشه

تو این روزا که اینترنت ۱ با ۱۲۸ همچین فرقی نداره تغییر هاست سایت در صورت امکان خیلی می‌تونه موثر باشه

لینک به ارسال

سلام

(نمی‌دونم کسی این و گفته یا نه)

اگر توی ویکی‌پدیا رفته باشید

هر کاربر یک صفحه بحث داره

کاربرد این صفحه هم راجع به تمام فعالیت‌های هر کاربر هست

مثلا ازش می‌پرسن چرا اونجا این‌طور گفتی٫ اون جوابتون اشتباه بود٬ تشکر می‌کنن و خیلی چیزای دیگه الان این‌جا صفحه کاربری داره ولی برای این‌طور موارد نیست

شاید اگر این‌مورد هم اضافه بشه روند فعالیت‌های دوستان بهتر بشه

یک نکته دیگه هم اگر مقدور هاست سایت رو به ایران منتقل کنید تا سرعت بارگذاری سایت بیشتر بشه

تو این روزا که اینترنت ۱ با ۱۲۸ همچین فرقی نداره تغییر هاست سایت در صورت امکان خیلی می‌تونه موثر باشه

خب مهدی جان اینجل پیغام خصوصی داره دیگه...

من خودم وقتی دسترسی مدیر که داشتم با پیام خصوصی اینطور مسائل رو گوشزد میکردم... مرتضی هم اینکارو میکنه... پس دلیلی نمیبینم صفحه چت واسه هر کاربر ایجاد بشه... واقعا به نظرت لزوم داره؟

لینک به ارسال

بخش فارسی سازی افزونه ها رو هم راه بندازید!

موافقم

ولی نه با کیفیت قبلی...

هم مسئولش باید مسئول تر باشه...

هم اعضاش باید با جان و دل شرکت کنند...

بنده به عنوان مسئول گروه ترجمه قبلی تجربه ای که بدست آوردم اینه که : تعداد اعضا اصلا مهم نیست... یک عضو باشه ولی بر این عقیده باشه که: اومدن من به این گروه اجباری نبوده ولی حالا که با اختیار خودم اومدم توی این گروه، باید با عشق کار کنم و تلاش بسیاری در بهبود عملکرد این گروه کنم...

اعضای گروه ترجمه باید این افکار رو در ذهنشون داشته باشند... همونطور که خیلی از افراد این انجمناینگونه فکر میکنند... مانند : مرتضی ، آقای فخّار عزیز ، مصطفی ، پارسا ، امید عزیز (isk ) ، سعید حسینی ، محسن غیاسی و... (قصد شمارش افراد رو ندارم چون ممکنه کسی از دوستان از قلم بی افته... )

همینطور مسئولش باید بهتر باشه... مثل من نباید باشه که نتونه بخوبی از پس هدایت گروه بر بیاد... گرچه من همه سعی خودم رو میکردم که این گروه خوب پیش بره ولی اونقدر هماهنگی که باید بین همه اعضا و مسئول بوده باشه نبود!! یعنی اونقد رخوب نبودم که بتونم این هماهنگی رو ایجاد کنم...

به هر حال چون تا الان دو گروه ایجاد شده (مجله سایت و گروه ترجمه ) تجربه کافی کسب شده که چه اعضایی باید عضو این گروه ها باشند...

لینک به ارسال

الان سایت روی هاست داخل ایران هست

در مورد گروه ترجمه هم فعلا به اونصورت که مدنظر دوستان هست فکر نمیکنم راه بندازیم. حالا باز هم باید بررسی بشه

لینک به ارسال

مهم ترین بحث آموزش کدنویسیه که واقعا مهمه و اگر بشه راه اندازیش کرد عالی میشه.

چون کلی از مشکلات کاربران حل میشه و باعث پیشرفت بیشتر وردپرس کارا میشه

لینک به ارسال

یه پیشنهاد داشتم اینکه درجات امتیاز دهی رو یه کم بیشتر کنید، مثلا بعد از ستاره زرد، قرمز رو هم قرار بدید :) چون بعضی از اساتید و ... که پستهاشون خیلی زیادن دیگه این میزانی که الآن هست براشون کفاف نمیده

لینک به ارسال

یه پیشنهاد داشتم اینکه درجات امتیاز دهی رو یه کم بیشتر کنید، مثلا بعد از ستاره زرد، قرمز رو هم قرار بدید :) چون بعضی از اساتید و ... که پستهاشون خیلی زیادن دیگه این میزانی که الآن هست براشون کفاف نمیده

البته دیگه اساتید ما که به این ستاره ها اهمیتی نمیدن! فکرشو کنید مثلا مرتضی یا آقای فخار عزیز به اینستاره ها اهمیت بدن!! :)

لینک به ارسال

البته دیگه اساتید ما که به این ستاره ها اهمیتی نمیدن! فکرشو کنید مثلا مرتضی یا آقای فخار عزیز به اینستاره ها اهمیت بدن!! :)

اون که حتما، ولی به هر حال باید یه چیز استاندارد باشه که معلوم بشه کی چیکار می کنه، نه اینکه مثلا من و آقای فخار از این حیث یه جور باشیم :)

لینک به ارسال

برای نسخه جدید، برای کاربری های خاص آیکون مناسب تعریف میکنم

لینک به ارسال

یک فکری با حال این عکس های انجمن بکنید.وقتی روشون کلیک می کنید یک صفحه 10 متری باز میشه در صورتی که عکس 1 متر بیشتر نیست.سرعت لودش هم خیلی پایین است.

لینک به ارسال

سلام به همه ، اقا مرتضی اگه میشه اگه میشه یه چیزی اضافه کنید برای تصاویر آپلود شده تو پست های انجمن ، مثلا من10 تا عکس آپلود میکنم میخام این عکس هارو به صورت گالری پایین هر پست اصافه کنم ... این کار هم کمتر فضا میگیره و هم زیبا تره

لینک به ارسال

سلام به همه ، اقا مرتضی اگه میشه اگه میشه یه چیزی اضافه کنید برای تصاویر آپلود شده تو پست های انجمن ، مثلا من10 تا عکس آپلود میکنم میخام این عکس هارو به صورت گالری پایین هر پست اصافه کنم ... این کار هم کمتر فضا میگیره و هم زیبا تره

سلام

آقا مجتبی، من با نظر شما مخالفم.. اینجا مگه چت روم شده که بخوایم گالری بسازیم توی پست ها؟چرا باید یک گالری ایجاد بشه در یک مطلب توی فروم تخصصی؟

اما در مورد عکس هم من یک پیشنهاد دیگه دارم، اگه امکانش هست، این عکس هایی که تو انجمن آپلود میکنیم رو بتونیم به صورت اندازه اصلی یا بزرگ تر هم نشون بدیم... برای یک مطلب مثلا آموزش مجبوریم عکس هارو توی یک هاست دیگه آپلود کنیم و معلوم نیست در آینده چه بر سر این عکس ها بیاد...

چیزی که بر سر آموزش کار با dynamic widget من اومد!!! که عکس ها از هاست و کامپیوتر شخصی من پرید!!!!(مثلا اموزش تصویری بود :D )

درضمن من مثلا عکس میخوام بزارم با این آدرس:

http://bayanbox.ir/id/9185360891907809356?view

اما موقع انتشار پست میگه لطفا فرمت مناسبی برای فایل انتخاب کنید!!! :) آخه یکی نیست به این شتر بگه ای اسب خوب! این هم عکس هست که تو داری توی ویرایشگر خودت نشون میدی :D

یک فکری به حال این عکس ها بکنید لطفا!!

موفق وموید باشید

یاحق

لینک به ارسال

فکر میکنم منظورشون چیزی شبیه وردپرس بود که عکسها رو گالری کنه

این قابلیت در انجمن با ماژول اصافه میشه اما فعلا قصد خریدش رو نداریم ;)

بخش آموزش هم بزودی از انجمن جدا میشه و به وردپرس منتقل میشه

از قابلیت های وردپرس استفاده میکنیم

لینک به ارسال

بخش آموزش هم بزودی از انجمن جدا میشه و به وردپرس منتقل میشه

از قابلیت های وردپرس استفاده میکنیم

از مدیا ویکی استفاده بشه به نظرت بهت نیست؟خود وردپرس هم فکر کنم از مدیا ویکی استفاده میکنه... درسته؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...