رفتن به مطلب

تغییرات جدید در راه است ... پیشنهادات و راهکارهای جدید

Morteza

پست های پیشنهاد شده

خسته نباشید میگم به همه دوستان تا اینجا کار خوب بوده و استوار

بخش مستقل با عنوان رسانه تصویری شامل آموزش ها و ... میتونه خیلی مفید واقع بشه

لینک به ارسال

درود. دوستان ما اردات داریم، زیاد

باید دید انجمن های پشتیبانی بزرگ چکار کردند، از ایده هاشون استفاده کنیم. صحبت های دوستان را خوندم دیدم چقدر عجیب در راستای انجمن پشتیبانی خود آی پی بی.

community.invisionpower.com

1. بخش آپلود فایل، کسی قالبی، افزونه ای چیزی ساخت با یه قیمت پایین بذاره برای فروش (قیمت کم و فروش زیاد هم به نفع فروشنده میشه هم خریدار)

http://community.invisionpower.com/files/

2. بخش برنامه نویسی (پروژه)

http://community.invisionpower.com/resources/projects

این انجمن تیم مدیرت فوق العاده، مدیران و اساتید حرفه ای و کاربران محترمی داره. من از ابتدا شاهد پیشرفت انجمن بودم. با این روند رو به رشد ان شالله بزودی این سایت خیلی پیشرفت خواهد کرد. آینده از آن شماست.

خیلی چاکریم

لینک به ارسال

درود بر همگی و س‍پاس از فعالیت دوستان

من پیشنهاد میکنم وردپرس پارسی با سازماندهی بیشتر شبیه

http://premium.wpmudev.org/

این گروه بشه ... البته اینو کلی گفتم

لینک به ارسال

سلام,نماز و روزه تون قبول باشه

منم به عنوان یک عضو خیلی کوچک وردپرس پارسی از مدیران به خاطر تغییرات جدید کمال تشکر را دارم و پیشنهاد میکنم یک فروشگاه ایجاد کنید که کاربران کد ها و پلاگین ها و قالب های حرفه ای که زیر نظر مدیران تایید میشن رو توی اون به نمایش بذارند و اونا رو بشه به صورت آنلاین فروخت و اونو به درگاه اینترنتی یکی از بانک ها یا این سایت های بانکی مثل جهان پی و ... وصل کنید.و اگر تمایل داشتید پلاگین پلی وبانکی و اینجور چیزا رو هم خودتون درست کنید.

لینک به ارسال

دوستا یک سر به سایت www.webdesignerforum.co.uk بزنید این سایت هم با IP.Board ساخته شده و بخش های بسیار جالبی مثل فروشگاه, چت, کار و .. داره اگر بتونید بخشی از این امکانات را هم در انجمن وردپرس پارسی فراهم کنید خیلی خوب میشه.

لینک به ارسال

اول از همه دوستان بابت پیشنهاداتشون تشکر میکنیم

دوستانی که پیشنهاد میدن این نکته رو فراموش نکنن که نمیخوایم زیاد به انجمن پروبال بدیم. بلکه میخوایم تمرکز رو از انجمن بگیریم و روی بخشهای مختلف سایت تقسیم کنیم.

مطئن باشید تک تک پیشنهادات رو میخونیم و چیزی ار قلم نمیوفته و البته سعی میکنیم اونهایی که میشه در انجمن و سایت پیاده سازی کرد و الویت اجرایی بیشتری داره رو در دستور کار قرار میدیم و متاسفانه امکان پیاده سازی همه پیشنهادات نیست. ولی بابت پیشنهادات بازهم تشکر میکنیم.

برخلاف خیلی از انجمن و گروه ه ای دیگه قرار نیست همه چیز رو برای خودمون و برند "وردپرس پارسی" انحصاری کنیم. الان هرکی میاد نسخه ایی بیرون میده، افزونه مینویسه، برای خودش کار میکنه و به طرز وحشتناکی بازار و محیط کار وردپرس آشفته هست.

برای اینکه وردپرس از اینحالت دربیاد نیاز به یکپارچگی و همکاری با گروه های دیگه هست. که در اینمورد صحبت های اولیه با بعضی از دوستان داشتیم.

در مورد بازار و کسب و کار هم نگاه جدی به این مسئله داریم و از 2 سال پیش تا الان در حال برنامه ریزی و آنالیز بازار هستیم و برنامه خوبی برای این حیطه داریم.

در وردپرس سایتهایی با برنامه و روش کار منساب داریم که دوستان به بعضی از اونها اشاره کردن و صدالبته اب نقاط قوت این سایتها استفاده می کنیم.

در مورد بخشهایی مثل افزونه و پوسته و بخشهایی مثل کدکس به علت بازخوردهایی که از قبل در سایت وردپرس فارسی و در این انجمن داشتیم الویت پایینی برای ما دارن. اگر نیاز باشه میتونیم در تاپیک جدا در مورد علت (های) پایین بودن الویت صحبت کنیم.

بحث CMS هم در مورد این گروه منتفی هست اما CMS یی الهام گرفته از نقاط قوت وردپرس و بعضی از سیستمهای پرکاربرد، بصورت کاملا کدباز تولید شده و در آینده نزدیک برای دوستان علاقمند آدرس و توضیحاتش قرار داده میشه اما فعالیت این گروه همچنان بر روی وردپرس متمرکز خواهد بود.

لینک به ارسال

چه خوب! به نظرم دوره های آموزشی آنلاین هم راه بندازید عالیه

ویرایش شده توسط Anisi
لینک به ارسال

پیشرفت روز به روز وردپرس پارسی رو تبریک میگم.

همه دوستان مخصوصاً هیئت مدیره خسته نباشین.

در کنار برنامه هاتون اگر وقت داشتین یه فکری هم برای صفحه نخست کنین. :)

بالاخره یه جورایی پرچم وردپرس پارسی حساب میشه

*اگر ممکنه برای تاریخ همایش یه گوشه چشمی به امتحانات دانشگاه کنین که تداخل نداشته باشه. البته ما امتحان رو بی خیال میشیم میایم همایش :D

لینک به ارسال

خیلی هم عالی

لطفا زمان همایش را در اوایل شهریور بزارید چون 25 همین ماه بچه های رشته کامپیوتر کنکور دارند و در اواخر شهریور هم فکر کنم امتحان های مدرسه داشته باشند (کسانی که افتادند ;) )

کلا یه زمانی بزارید که همه جوره بتوانند همه بیاند

راستی یه بخش هم درست کنید و در هفته با سایت های وردپرسی که از نظر طراحی و کد نویسی و امکاناتشون خوب هستند معرفی کنید و بهشون لوح وردپرس فارسی بدید

مثل سایت http://www.awwwards.com/

لینک به ارسال

باسلام.زیاد نمینویسم که خسته نشید

یه خبرنامه تنظیم کنید هفته ای یکبار یه ایمیل واسون بیاد که محتویاتش برترین سایت،آموزش های توپ و کاربردی،معرفی چند قالب و افزونه مفید و خبرهای تازه و.... :rolleyes:

مطالب هم اگه جمع آوریشون کار سختیه حداقل توی انجمن باشه ،لینک بدید(پایداری مطالب هم بالا میره و جایی هست که بایدباشه)

اگه هم که بصورت مجله یا هفته نامه یا ماهنامه هم باشه که عالی میشه :)

خلاء بخش گرافیک هم احساس میشه :mellow:

ممنون.

ویرایش شده توسط __ MOJTABA __
لینک به ارسال

بحث CMS هم در مورد این گروه منتفی هست اما CMS یی الهام گرفته از نقاط قوت وردپرس و بعضی از سیستمهای پرکاربرد، بصورت کاملا کدباز تولید شده و در آینده نزدیک برای دوستان علاقمند آدرس و توضیحاتش قرار داده میشه اما فعالیت این گروه همچنان بر روی وردپرس متمرکز خواهد بود.

ایول منم همینو میگم! نمیگم که وردپرس رو تحریم کنیم یا هر چیز دیگه! بلکه باید کمک کنیم به توسعه اش! ولی نباید همیشه دنباله رو باشیم. بلکه خودمون هم باید ایده هامون رو بدیم شاید بیشتر از وردپرس گرفت.

موفق باشید ;)

لینک به ارسال

طبق گفته جناب فخار بزرگترین خلا که در اینجا مشاهده میشه وجود یه قسمت خیلی عالی آموزش هستش. که آموزش های مختلف به صورت فایل تصویری و متنی در اون قرار داده بشه. این بخش میتونه حجم عظیمی از سوال های بیهوده و تکراری و تاپیک های متعددی که زده میشه جلوش رو بگیره و تمرکز از رفع اشکال بره روی توسعه وردپرس.

بالاخره تا بوده این مشکلات برای تازه کارها و حتی حرفه ای ها بوده. پس یه فکری برای جلوگیری از تکرارشون باید بکنیم.

در ضمن چیزی که به شخصه خودم در منابع فارسی خیلی خیلی کم دیدم همون بحثی هست که نگار صادقی گفتند و اون آموزش توابع وردپرس هستش.

دوستان اولین قدم برای تسلط و توسعه روی وردپرس شناخت هسته اون هستش. پس با شناخت این توابع یواش یواش جرات دستکاری و تغییر و توسعه اونا رو دیگران هم پیدا میکنند. و بعد از یه مدت به جای رفع اشکال نصب افزونه ها (!!!) تمرکز اصلی میره رو بحث کد نویسی و گسترش وردپرس. هر چقدر کاربران این انجمن از لحاظ کد نویسی قوی تر باشند کارهای بزرگتری در آینده قادر خواهیم بود که انجام بدیم. وجود چند نفر استاد در این انجمن پیشرفت قابل توجهی در ایران ایجاد کرده حالا اگه تعداد این اساتید بیشتر بشه فکرش بکنید به کجا میرسه. از طرفی بیشترین نفع هم باز خود اساتید می تونند از این پیشرفت ببرند.

ببخشید زیاد حرف زدم !

لینک به ارسال

من یک پیشنهادی دارم چرا این سایت اقدام به ایجاد وردپرس فارسی نمی کنه!؟

چون در حال ایجاد وردپرس پارسی هست :D

لینک به ارسال

من یک پیشنهادی دارم چرا این سایت اقدام به ایجاد وردپرس فارسی نمی کنه!؟

ایجاد وردپرس جدید از نظر ما اشتباه هست

ما بجاش بسته فارسی ساز ایجاد کردیم که بزودی عرضه میشه

لینک به ارسال

یه جا اضافه کنید که تاپیک های بی پاسخ 24 ساعت ، 7 روز و یک ماهه گذشته رو نمایش بده تا بتونیم توی اون تاپیک ها شرکت کنیم و کمک کنیم !

لینک به ارسال

یه جا اضافه کنید که تاپیک های بی پاسخ 24 ساعت ، 7 روز و یک ماهه گذشته رو نمایش بده تا بتونیم توی اون تاپیک ها شرکت کنیم و کمک کنیم !

بعید می دونم در بدترین شرایط این انجمن تایپیکی 24 ساعت رو زمین مونده باشه مگر اینکه یا سئوال خیلی تخصصی بوده یا خیلی بد و گیج کننده پرسیده شده باشه

ولی با توجه به بالا رفتن تصاعدی اعضا پنل های اینچنینی صد در صد ضرورت خواهند داشت

لینک به ارسال

میشه دلیلش رو بپرسم؟

خیلی خوب میشه اگر توسعه پیدا کنه البته میدونم وقت میخواد ولی خیلی خوب میشه!

لینک به ارسال

اگه امکان داره صفحه ی بندی رو به شکل زیر تغییر بدین :

1 ... 30 31 32 33 34 ... 45

منظورم اینه اگه به جای << و یا >> عدد صفحه اول و آخر قرار بگیره خیلی بهتره !

ویرایش شده توسط davo0d
لینک به ارسال

از نظر پاسخگویی به سوالات حالا کامل یا ناقص بنظر من این انجمن نسبت به دیگر انجمن ها بهتر عمل کرده و مسلما با رویکرد هدفمند مدیریت در آینده بهترتر هم خواهد بود !

یه مشکلی که بنظر من وردپرس فارسی بطور کلی داره افزونه نویسیه . برنامه نویس میاد افزونه می نویسه و بلافاصله میزاره برای فروش ! بعد توقع داره که کاربر از طریق توضیحاتش پی به کارکرد افزونه ببره و اونو بخره ! یه نگاهی به مخزن وردپرس بندازین ، این همه برنامه نویس در سراسر جهان دارن افزونه می نویسن و اکثرا یه نسخه از اون رو به رایگان در اختیار کاربر قرار میدن تا کاربر بطور عملی نه تئوری با افزونه آشنا بشه و اگه به همون سطح قانع بود که هم کاربر نفع میبره و هم برنامه نویس افزونش معروف تر میشه ، اگر هم نه که نسخه پیشرفتش رو خریداری میکنه و مسلما اکثر کاربران دنبال امکانات بیشترن .

مثلا همین wp sms که تقریبا بطور رایگان منتشر شده اگه نسخه پیشرفتش بیاد اولین نفر خودم خریداری میکنم چون هم باهاش کار کردم و هم دوست دارم امکانات بیشتری برام داشته باشه .

مثلا یه سر به این افزونه بزنید :

http://wordpress.org/plugins/ajax-search-lite/screenshots

این آقا دوتا افزونه داره و بنظر من اگه بهترین نباشه ولی جزء بهترین هاست . هم افزونه جستجوش و هم اسلایدش یه نسخه رایگان داره که کار راه اندازه و یه نسخه پیشرفته پولی هم داره که اگه باکارت شتاب قابل خرید بود باز هم اولین خریدارش من خواهم بود ! چون باهاش کار کردم و تقریبا از نسخه رایگانش راضیم .

حالا شاید بعضیا بگن اونا کپی رایت دارن ولی ما نداریم اما میشه کاری کرد که فقط با کد خاصی فعال بشه مثل همین افزونه akismet و یا خیلی کارهای دیگه .

من به عنوان یه کاربر ساده که چندان از برنامه نویسی وردپرس سردر نمیارم وقتی می بینم یه برنامه نویس نمونه کاراش در سطح حرفه ای و قابل قبولیه ، و ارزش و اعتبارش رو یک شبه بدست نیاورده اگه از لحاظ هزینه هم منصف باشه خب اگه پروژه ای هم داشته باشم اولین نفر به اون پیشنهاد میدم و در صورت برخورد متعارف طرف مقابل صددرصد به سایر دوستان هم معرفی میکنم .

امیدوارم به کسی بر نخورده باشه چون صرفا قصدم کمک به پیشرفت وردپرس فارسی بوده و هست .

لینک به ارسال

میشه دلیلش رو بپرسم؟

خیلی خوب میشه اگر توسعه پیدا کنه البته میدونم وقت میخواد ولی خیلی خوب میشه!

به موقع مفصل بحث می کنیم

در کجا؟؟

لینک به ارسال

دوستان منم پیشنهاد خودم را میدم . ی قسمتی مشخص کنید که هرکسی حرفه ای داره مشخص باشه البته تو پنل هرکسی هست ولی جوری مجزا کنید ک همه ببینند در صفحه اول تا هرکسی خواست به اون متخصص ها رجوع کنه .

لینک به ارسال

در کجا؟؟

post-639-0-98831400-1375990421_thumb.jpg

لینک به ارسال

شاید باورتون نشه ، من الان یه سال هست منتظر انتشار این افزونه هستم :دی

آقا سریعتر لطفا ،

لینک به ارسال

شاید باورتون نشه ، من الان یه سال هست منتظر انتشار این افزونه هستم :دی

آقا سریعتر لطفا ،

از نظر من زمان اصلا مهم نیست ! فقط موقع انتشار بدون هرگونه ایراد باشه !

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...