رفتن به مطلب

نسخه ی نهایی 3.6 وردپرس فارسی با ظاهر جدید

IMDe

پست های پیشنهاد شده

مفتخریم به شما اعلام کنیم که وردپرس نسخه ی 3.6 خود را در پنل ها قرار داده است اما این نسخه انگلیسی است .

در این نسخه مشکلات امنیتی بسیاری رفع شده اند که در نسخه های پیشین از قلم افتاده بودند یا پس از انتشار نسخه ی قبلی گزارش شدند.

تیم ایران وردپرس این نسخه را برای فارسی زبانان آماده کرده است که شما میتوانید هم اکنون از این نسخه استفاده کنید. اما چیزی که در این نسخه شاید بتوان بیشتر روی آن تاکید کرد ، ظاهر جدیدی است که ایران وردپرس به این نسخه بخشیده است .

قالب های مدیریتی وردپرس از ابتدا تا کنون تغییر چندانی در رنگ و طرح و ظاهر نکرده است و این باعث خسته شدن کاربران از این قالب می شود.

در نسخه ی 3.5.2 توسعه یافته ی ایران وردپرس ، شما ظاهر جدیدی به رنگ سیاه و سیز را شاهد بودید که به صورت پیش فرض جایگزین قالب قبلی شده بود. تعدادی از کاربران از این وضع ناراضی بودند و درخواست حذف این قالب را داده بودند . احتمالا با این قالب سازگاری نداشتند اما بسیاری هم رضایت کامل داشتند.

به هر حال بعد از انتشار نسخه ی 3.5.2 تا کنون ، تیم ایران وردپرس در تلاش بود یک افزونه تهیه کند که کاربرانی که علاقه مند به تغییر ظاهر هستند ، آن را فعال کنند . افزونه های تغییر ظاهر زیادی در اینترنت یافت می شوند اما آن چیزی که سبک باشد و امکانات وسیع داشته باشد نبود . بنابر این ما افزونه ی قالب جدید را به همراه این نسخه به شما عرضه می کنیم که در صورت تمایل بتوانید در کنار ویژگی های جدید داخلی وردپرس 3.6 ، از این ظاهر زیبا نیز لذت ببرید .

امکانات افزونه ی قالب جدید:

1. امکان سفارشی کردن رنگ قالب مدیریت

2. قرار دادن عنوان دلخواه در بالای منوها

3. تغییر متن پانوشت پیشخوان

4. امکان استفاده از استایل های دلخواه به صورت آسان

5. امکان تغییر و اضافه کردن منوهای تولبار مدیریت

6. امکان تغییر آیکن های منوها و بخش ها

7. سفارشی کردن فرم ورود و عضویت

ویژگی های وردپرس 3.6 نهایی:

1. افزایش سرعت بارگذاری سایت

2. افزایش بارگذاری سرعت پیشخوان

3. امن شدن اتصال به دیتابیس از طریق فایل کانفیگ

4. رفع مشکلات امنیتی که از قبل مانده بود

5. رفع اشکالات نمایش زمان و تاریخ

6. اضافه شدن قالب 2013

7. آپدیت شدن فایل زبان متناسب با این نسخه - تیم ایران وردپرس

8. اعمال ویژگی سئوی نسبی مطالب به صورت خودکار که در نسخه ی قبل اعمال شده بود - تیم ایران وردپرس

9. رفع اشکال سفید شدن صفحه به هنگام ذخیره ی تنظیمات برخی از افزونه ها - تیم ایران وردپرس

و...

چند دمو از وردپرس 3.6 با قالب جدید ایران وردپرس:

http://s3.picofile.com/file/7874811391/irwp36_1.png

http://s3.picofile.com/file/7874825157/irwp36_2.png

http://s2.picofile.com/file/7874831719/irwp36_3.png

پس به شما پیشنهاد می کنیم هم اکنون وردپرس خود را به این نسخه آپدیت کنید!

آموزش بروزسانی این نسخه: http://forum.ir-wp.ir/showthread.php?tid=129

لینک ثابت دانلود نسخه های جدید: http://www.ir-wp.ir/dl/wordpress.zip'>http://www.ir-wp.ir/dl/wordpress.zip

حجم این نسخه: 5.39

تیم ایران وردپرس : http://www.ir-wp.ir/

• امتیاز 3
لینک به ارسال

در جای دیگه هم خدمتتون عرض کردم - بهتره که در فوتر سایتتون عبارت "حقوق سایت" رو حذف کنید. چون اساساً شما اصلاً حق یک سایت دیگه رو رعایت نکردید!

• امتیاز 10
لینک به ارسال

در جای دیگه هم خدمتتون عرض کردم - بهتره که در فوتر سایتتون عبارت "حقوق سایت" رو حذف کنید. چون اساساً شما اصلاً حق یک سایت دیگه رو رعایت نکردید!

حقوق سایت ؟ کدوم سایت ؟ اگه wp-persian.com رو بگید که خود این سایت هم قالبش ریپ هست . از نسخه ی قبلی wordpress.org ریپ زدند . اگه باور ندارید از بخش پلاگین پیگیری کنید . هر دو چک کنید که تشابه دارند . بخش قالب و ... هم که در نسخه ی جدید wordpress.org تغییر کرده ولی قبلا اینطوری بوده .

پس حقی نیست !

دستت درد نکنه ، ولی خب ، قالب وارز ادمین گذاشتی شما ؟

قالب وارز چیه برادر ؟؟!!

• امتیاز 1
لینک به ارسال

خسته نباشید

اما یک مشکل خیلی مهم اینجا هست

اینکه وردپرس انتشاری در تیم ایران وردپرس مورد تایید سایت اصلی وردپرس نیست.

خوب چون لینک دانلود از سایت مرجع نیست نمیشه به این نسخه اعتماد 100% داشت.

یک مورد اینکه این نسخه با نسخه اصلی وردپرس متفاوت هست. به گفته خودشون تغییرات و رفع باگ هایی دارن. که البته بهتره (باید) بصورت کامل شرح داده بشه.

مورد بروزرسانی هم یکی از مهمترین مشکلات این ریلیز هاست.

نمیخوام به دوستانمون در اون تیم انگی زده بشه، اما باید به این نکته توجه داشت که نبود اعتبار کافی برای این ریلیزها میتونه شک برنگیز باشه که مثلا شلی، بدافزاری چیز باشه...

و البته موردی که isk عزیز در مورد کپی رایت فرمودن رعایت نشده.

بهتره یکبار قوانینی که وردپرس تحت اون منتشر میشه رو مجدد مطالعه کنید.

امیدوارم در ادامه کار موفق باشید

• امتیاز 24
لینک به ارسال

1. ایران وردپرس یک توسعه دهندست . در سراسر جهان تعداد زیادی توسعه دهنده هستند . اگه قرار باشه هر نسخه ای که توسعه دهنده ها میدن بیرون توسط وردپرس تایید بشه دیگه مدیراش به کار و زندگیشون نمیرسن :lol: و البته نمی تونند همه ی این نسخه ها رو توی یک برگه اعلام کنند که تایید یا رد تایید !!

طبق نکته ای که وردپرس گفته ( هم در سایتش و هم در قسمت آزادی ها در پیشخوان ) هر توسعه دهنده ای میتونه نسخه ای که ویرایش می کنه رو در اختیار استفاده ی عموم قرار بده .

2. بد افزار نیست . شل و باگ و ... هم کار گذاشته نشده . شما که خودتون مدیر این انجمن هستید پس باید از شل و باگ اطلاع داشته باشید . خودتون چک کنید ! اگه داشت با مدرک قرار بدین ، چشم بنده قبول می کنم !!!!

3. لینک اون برگه ای که می فرمایید وردپرس تحت اون شرایط منتشر میشه رو بدین لطفا .

برای من که توی پیشخوانم چنین ذکر شده توسط وردپرس :

1. شما آزاد هستید این نرم‌افزار را برای هر هدفی اجرا کنید.

2. شما به دستورات منبع نرم‌افزار دسترسی دارید، آزاد هستید تا بدانید نرم‌افزار چگونه کار می‌کند و دستورات آن‌را ویرایش کنید تا طبق خواسته‌های شما شود.

3. شما آزاد هستید کپی نرم‌افزار را به رایگان توزیع کنید و به دیگران بدهید.

4. شما آزاد هستید کپی ویرایش‌های خود را به دیگران بدهید. با این کار به دیگران این شانس را می‌دهید که از تغییرات شما بهره‌مند شوند.

وردپرس فارسی هنگامی رشد می‌کند که افرادی مانند شما، درباره‌ی وردپرس به دوستانشان بگویند، همچنین هزاران کار تجاری و سرویس‌های گوناگونی که برپایه‌ی وردپرس فارسی ساخته شده‌‌اند، قدرت حقیقی آن را برای کاربران مشخص می‌کند. ما خوشحالیم از این‌که مردم درباره‌ی وردپرس فارسی صحبت‌های خوبی می‌کنند. برای خواندن درباره‌ی نشان تجاری وردپرس به این نشانی مراجعه کنید.

هر افزونه و پوسته‌ای که در مخزن اصلی وردپرس قرار دارد، ۱۰۰٪ تحت مجوز GPL یا مجوز رایگانی مانند آن است، بنابراین می‌توانید با خیال راحت از هزاران پوستهو افزونه‌یموجود در مخزن به رایگان استفاده کنید. اگر افزونه یا پوسته‌ای را از جایی به‌جز مخزن وردپرس دریافت کردید، مطمئن شوید که تحت GPL منتشر شده باشد، در غیراین‌صورت ما استفاده از آن را پیشنهاد نمی‌کنیم.

آرزو نمی‌کنید که همه‌ی نرم‌افزارها با چنین آزادی‌هایی منتشر شوند؟ ما هم همین‌طور! برای اطلاعات بیشتر به سایت بنیاد نرم‌افزارهای آزاد سری بزنید.

ویرایش شده توسط IMDe
لینک به ارسال

وردپرس تحت مجوز gpl منتشر می شه در مورد

1. ایران وردپرس یک توسعه دهندست . در سراسر جهان تعداد زیادی توسعه دهنده هستند . اگه قرار باشه هر نسخه ای که توسعه دهنده ها میدن بیرون توسط وردپرس تایید بشه دیگه مدیراش به کار و زندگیشون نمیرسن

:lol:

و البته نمی تونند همه ی این نسخه ها رو توی یک برگه اعلام کنند که تایید یا رد تایید !!

طبق نکته ای که وردپرس گفته ( هم در سایتش و هم در قسمت آزادی ها در پیشخوان ) هر توسعه دهنده ای میتونه نسخه ای که ویرایش می کنه رو در اختیار استفاده ی عموم قرار بده .

طبق مجوز اپن سورس یا gpl شما مجاز هستید تغییرات بدید ولی مجاز نیستید تغییراتتون رو تحت عنوان ورژنی از وردپرس ارائه کنید در صورت دست بردن در ساختار حتما یا باید به تایید سایت وردپرس برسه و یا با حذف نام تجازری و لوگوی وردپرس و قید نامش به عنوان مرجع به عنوان یک cms مجزا عرضه بشه

وردپرسی ها در اوقات فراغتشون به کارهای سایتها نمی رسند

پرسنل بخش تایید تمام وقت شاغلند و بابت کاری که می کنند دستمزد می گیرند

من نسخه مورد نظرتون رو ندیدم ولی با توجه به بحث های ایجاد شده پیشنهادم ارائه و اخذ مجوز تاییده

در مورد حقوق کپی برداری قالب wp-persian.com اینکه اون قالبش را از کجا آورده در مرحله اول شرط نیست و باید به حقوقش احترام گذاشت و در مرحله بعد وقتی منبع اصلی مشخص شد باید به حقوق هر دو احترام گذاشت نه اینکه چون یکیشون حقوق دیگری رو رعایت نکرده ما هم حقوق هر دو را ضایع کنیم ...

• امتیاز 14
لینک به ارسال

خیلی ها در فضای وب از دیجی کالا یا از ایستگاه کپی کردند - اما الان کجا هستند؟ تلاش شما برای توسعه وب و توسعه وردپرس حتما دوست داشتنیه - اما دوست عزیز، شهریور امسال دقیقاً 24 سال میشه که از آی تی و وب ارتزاق می کنم - به تجربه به من ثابت شده که رمز پایداری و ماندگاری در وب یونیک بودنه - برای پایداری در وب اصلاً اندازه مهم نیست - فقط و فقط یونیک بودن اهمیت داره.

در ضمن فکر کنم آقا مرتضی درباره ی مطالعه قوانین انتشار وردپرس به من تذکر دادند که مطالعه کنم نه به شما.

• امتیاز 5
لینک به ارسال

طبق مجوز اپن سورس یا gpl شما مجاز هستید تغییرات بدید ولی مجاز نیستید تغییراتتون رو تحت عنوان ورژنی از وردپرس ارائه کنید در صورت دست بردن در ساختار حتما یا باید به تایید سایت وردپرس برسه و یا با حذف نام تجازری و لوگوی وردپرس و قید نامش به عنوان مرجع به عنوان یک cms مجزا عرضه بشه

ببخشید بنده ورژن جدید زدم بیرون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!! <_<

وردپرس 3.6 انگلیسی اومده بود که بنده فارسی کردم و با تغییرات ظاهری منتشر کردم .

• امتیاز 2
لینک به ارسال

ببخشید من پیشنتهادم رو پس می گیرم

کاری که شما کردید (استفاده از فایل ترجمه نسخه قبل برای این نسخه) یک حرکت فرهنگی درسته

نیازی هم نیست چیزی را به جایی ارئه کنید و مجوزی بگیرید تغییرات ظاهری در یک برنامه جزو ساختار نیست و نام تغییر ساختار ایجاد ورژن نیست

از اینکه بسیار منطقی توی این بحث شرکت کردید ممنونم

• امتیاز 12
لینک به ارسال

حقوق سایت ؟ کدوم سایت ؟ اگه wp-persian.com رو بگید که خود این سایت هم قالبش ریپ هست . از نسخه ی قبلی wordpress.org ریپ زدند . اگه باور ندارید از بخش پلاگین پیگیری کنید . هر دو چک کنید که تشابه دارند . بخش قالب و ... هم که در نسخه ی جدید wordpress.org تغییر کرده ولی قبلا اینطوری بوده .

پس حقی نیست !

قالب وارز چیه برادر ؟؟!!

سلام

قالب مدیریت قالب زیر هست :

http://codecanyon.net/item/modern-admin-flat-style-for-your-wordpress/5006437

که پولی هست که چون شما رایگان گذاشتی توی سیستم ، پس وارز هست ، یعنی صاحبش راضی نیست .

شما یه کاری می تونیستید کنید ، قالب mp6 از خود وردپرس رو می تونستید بگیرید و دست کاری کنید ، خیلی بهتر از این قالب جواب می ده ;)

• امتیاز 6
لینک به ارسال

اصلا از این بحث بیرون بیایید الان یک سایت تازه کار ( توهین نمی کنم) آمده است و ورژن جدید وردپرس را ارائه کرده است.پس تیم وردپرس فارسی چه کار می کنند؟؟؟؟؟ :angry: :angry:

• امتیاز 2
لینک به ارسال

وردپرس 3.6 انگلیسی اومده بود که بنده فارسی کردم و با تغییرات ظاهری منتشر کردم .

وردپرس 3.6 رو خودتون کامل ترجمه کردید و از جایی استفاده نکردید ؟ :D

• امتیاز 5
لینک به ارسال

اصلا از این بحث بیرون بیایید الان یک سایت تازه کار ( توهین نمی کنم) آمده است و ورژن جدید وردپرس را ارائه کرده است.پس تیم وردپرس فارسی چه کار می کنند؟؟؟؟؟ :angry: :angry:

دوست عزیز ورژن جدید نیست ! ورژن فعلی وردپرس 3.6 هست که بنده فقط فارسی شده و با چند تغییر در اختیار عموم قرار میدم .

شما میتونید از چند تیم حرفه ای توی باگ و شل بپرسید آیا این اسکریپت شل یا باگ داره یا خیر !! بنده 4 ساله دارم درباره ی امنیت و باگ و کد نویسی مطالعه میکنم بعد شما بیایید .....

وردپرس 3.6 رو خودتون کامل ترجمه کردید و از جایی استفاده نکردید ؟ :D

اگه اینطور هم راحته که شما میگید پس تیم وردپرس فارسی چه کار میکنه ؟؟!!

بنده نسخه ی فارسی رو زودتر از دیگر سایت ها در اختیار مردم قرار میدم.

گفتم که شما اگه فکر میکنید شل ، باگ یا چیزای دیگه توی این اسکریپت گذاشتیم میتونید خودتون چک کنید .

--------------------

در خصوص دوست عزیزمون که می فرمایند افزونه قالب وارز هست ، باید بگم این افزونه کاملا فارسی شده هست و در چند نسخه تست کردم مشکلاتی در سایت به وجود میاورد که تصحیح شده . راست چین و تغییراتی در فونت و ... هم داده شده .

---------------------

ببخشید من پیشنتهادم رو پس می گیرم

کاری که شما کردید (استفاده از فایل ترجمه نسخه قبل برای این نسخه) یک حرکت فرهنگی درسته

نیازی هم نیست چیزی را به جایی ارئه کنید و مجوزی بگیرید تغییرات ظاهری در یک برنامه جزو ساختار نیست و نام تغییر ساختار ایجاد ورژن نیست

از اینکه بسیار منطقی توی این بحث شرکت کردید ممنونم

ممنون از منطقی برخورد کردن شما با این مسئله . بر خلاف بعضیا که فکر میکنند هر کسی که یه چیزی رو ارائه بده تو دنیای مجازی ، پر از باگ و شل و اینجور چیزاست !!

موفق باشید

لینک به ارسال
اگه اینطور هم راحته که شما میگید پس تیم وردپرس فارسی چه کار میکنه ؟؟!!

بنده نسخه ی فارسی رو زودتر از دیگر سایت ها در اختیار مردم قرار میدم.

آخه شما گفتید که "بنده فارسی کردم" گفتم شاید از نو خودتون ترجمه کردید .. :)

گفتم که شما اگه فکر میکنید شل ، باگ یا چیزای دیگه توی این اسکریپت گذاشتیم میتونید خودتون چک کنید .
بر خلاف بعضیا که فکر میکنند هر کسی که یه چیزی رو ارائه بده تو دنیای مجازی ، پر از باگ و شل و اینجور چیزاست !!

دوست من بحث فکر کردن و اینجور چیزا نیست ، اصلا من هم قبول دارم کار شما موردی نداره و سالم هستش..

مورد اعتماد هستش که هر سایتی و هر گروهی نمیتونه اعتبار این کار رو داشته باشه و نباید که اعتماد کرد ..

باید بگم این افزونه کاملا فارسی شده هست و در چند نسخه تست کردم مشکلاتی در سایت به وجود میاورد که تصحیح شده . راست چین و تغییراتی در فونت و ... هم داده شده .

اینجا هم بحث فارسی شدن یا مشکل نداشتن نیست ، مسئله اینکه قالب پریمیوم هستش و پس این کار از کپی‌رایت ساقط هستش ..

• امتیاز 2
لینک به ارسال

دوستان چرا همه به این عزیزمون حمله کردند .

لطف کردند و وقت گذاشتند و با کلی ذوق و شوق براتون قرار دادند اگر نمیخواید استفاده بکنید خب از تاپیک برید بیرون و اینقدر بحث نکنید

کجای این مملکت و وب فارسی قوانین رعایت میشه که شما انتظار دارید یکی بیاد GPL رو واسمون رعایت بکنه ؟!

تیم وردپرس فارسی هم خیلی تنبل شده بعد از هر نسخه انگلیسی کلی باید بمونیم تا نسخه جدید فارسی بیاد بیرون

امیدوارم یه تجدید نظری دوستانمون در وردپرس فارسی داشته باشند در تیمشون !

• امتیاز 5
لینک به ارسال

سلام

پست بنده رو از اول مطالعه کنید

کاملا پیشنهادی بود! و حتی خسته نباشید هم به ذوستمون گفتم....

نمیدونم چطور از نوشته های بنده برداشت اشتباه کردید!

دوستان هم پیشنهاد دادن که کاملا درست هست.

چند نکته رو هم فقط توضیح میدم نه بابت حمله و این چیزا فقط بابت توضیح بیشتر:

شما میتونید از چند تیم حرفه ای توی باگ و شل بپرسید آیا این اسکریپت شل یا باگ داره یا خیر !! بنده 4 ساله دارم درباره ی امنیت و باگ و کد نویسی مطالعه میکنم بعد شما بیایید .....

بنده اولین نفر بودم که در اینمورد نوشتم. توجه کنید به نوشته بنده که گفتم بخاطر اعتبار و اینکه در جایی تایید و ثبت نیست و اگر مشکلی پیش بیاد ذهنیت و برداشت کاربر در موقع بروز مشکل به این سمت میره.

در مورد:

در خصوص دوست عزیزمون که می فرمایند افزونه قالب وارز هست ، باید بگم این افزونه کاملا فارسی شده هست و در چند نسخه تست کردم مشکلاتی در سایت به وجود میاورد که تصحیح شده . راست چین و تغییراتی در فونت و ... هم داده شده .
فکر میکنم مفهوم وارز رو اشتباه برداشت کردید.

هر کد،برنامه،اسکریپت و... که خریداری نباشه و بصورت کلی برای عموم قرار داده بشه وارز هست.

ربطی نداره شما فاسی بکنید یا خیر.

در مورد مجوز هم مجدد عرض میکنم که قوانین و لایسنس انتشار وردپرس رو مطالعه کنید. اگر کامل مطالعه کنید علت این حرفم رو هم متوجه میشید. (isk عزیز هم اگر مطالعه کردن نتیجه ش رو بگن تا مشکل کار مشخص بشه :) )

در نهایت، همچنان که اول گفتم امیدوارم در ادامه راه موفق باشید.

---------------

کجای این مملکت و وب فارسی قوانین رعایت میشه که شما انتظار دارید یکی بیاد GPL رو واسمون رعایت بکنه ؟!

امیرجان همینجا تا جاییکه بتونیم رعایت میکنیم (با همکاری همه دوستان)

• امتیاز 12
لینک به ارسال

لطفاً یکی از مدیران وردپرس پارسی لطف کنند و به سوالات بنده که سوالات خیلی از کاربران می باشد پاسخ دهند:

دوستان اگر خبر داشته باشند دیگه سایت وردپرس فارسی به هیچ وجه نسخه های جدید رو ترجمه نمیکنه؟یعنی مدیرانش رسمی اینو اعلام کردند یا مثلاً ممکنه که فردا بیاد و نسخه رو نتشار بده؟

اگر سایت وردپرس فارسی قراره به کلی فارسی سازیش رو متوقف کند.چرا مدیران همین وردپرس پارسی به کمک این دوستمون که وردپرس رو فارسی کرده نمی شتابند تا بتوان آن را به تایید سایت اصلی وردپرس برساند و اعتماد ملت هم جلب کند؟

یا اصلاً اگر مدیران وردپرس پارسی تمایل ندارند با ایشون همکاری کنند چرا خودشون شروع نمی کنند نسخه ی جدید رو فارسی کنند و آن را به تایید سایت اصلی در بیاورند؟

• امتیاز 2
لینک به ارسال
دوستان اگر خبر داشته باشند دیگه سایت وردپرس فارسی به هیچ وجه نسخه های جدید رو ترجمه نمیکنه؟یعنی مدیرانش رسمی اینو اعلام کردند یا مثلاً ممکنه که فردا بیاد و نسخه رو نتشار بده؟

مطمئنا ادامه میدن و جایی هنوز رسما نگفتن ادامه نمیدن.

اگر سایت وردپرس فارسی قراره به کلی فارسی سازیش رو متوقف کند.چرا مدیران همین وردپرس پارسی به کمک این دوستمون که وردپرس رو فارسی کرده نمی شتابند تا بتوان آن را به تایید سایت اصلی وردپرس برساند و اعتماد ملت هم جلب کند؟

علت ها که بالاتر ذکر شده دلیل عدم همکاری گروه ما با ایشون هست

یا اصلاً اگر مدیران وردپرس پارسی تمایل ندارند با ایشون همکاری کنند چرا خودشون شروع نمی کنند نسخه ی جدید رو فارسی کنند و آن را به تایید سایت اصلی در بیاورند؟

شروع شده و تقریبا کار رو به اتمام هست.

چون فقط بحث ترجمه نبود و یک افزونه شمسی ساز جدید هم تولید شده

بزودی نسخه ای از بسته که بصورت افزونه هست منتشر میشه تا دوستان بصورت تست از اون استفاده کنن

• امتیاز 5
لینک به ارسال

لطفاً یکی از مدیران وردپرس پارسی لطف کنند و به سوالات بنده که سوالات خیلی از کاربران می باشد پاسخ دهند:

توئیت جناب گناهکار در رابطه با ترجمه رسمی .

03076761571646989449.jpg

• امتیاز 3
لینک به ارسال

باید بگم اگه این تصویر صحت داشته باشه پس باید از همینجا به جناب گناهکار عرض کنم که ، فایل ترجمه نیازی به ترجمه ی مجدد نیست . ایشون به ظاهر دارند از زیر کار در میرن !!

فایل های زبان از نسخه های گذشته ، توانایی ست شدن بر روی 3.6 رو داره ! یا ایشون خیلی وقتشون آزاد است که میخواهند دوباره ترجمه کنند یا اینکه ...

به هر حال امیدوارم بتونند نظر شما رو جلب کنند .

راستی ، قالب ایران وردپرس هم تغییر دادیم که دوستان محترم نگند چرا قالب ریپ زدین :))

www.ir-wp.ir

لینک به ارسال

برادر من کوتاه بیا

، اگه شما چند سال هست با وردپرس کار میکنی ، گناهکار کسی بوده که از همون اوایل وردپرس رو برای فارسی زبان ها توسعه داده ، می دونه داره چیکار میکنه ،

متاسفانه شما جوری صحبت می کنید انگار منطق کامل هستید ، نکن برادر من ، خوب نیست ، احترام نسبت به بزرگان واجبه

• امتیاز 4
لینک به ارسال

برادر من کوتاه بیا

، اگه شما چند سال هست با وردپرس کار میکنی ، گناهکار کسی بوده که از همون اوایل وردپرس رو برای فارسی زبان ها توسعه داده ، می دونه داره چیکار میکنه ،

متاسفانه شما جوری صحبت می کنید انگار منطق کامل هستید ، نکن برادر من ، خوب نیست ، احترام نسبت به بزرگان واجبه

دارم چیزی رو میگم که دوست عزیزمون تصویر دادند .

بنده قصد دعوا ندارم !! تصویر دادند پس کو عملیش ؟ جایگزین کردن چند فایل زبان و تغییر کد در کانفیگ و یه سری فایل های اچ تی ام ال این همه زمان نمی خواد !

بنده نه مخالف کار وردپرس فارسی هستم و نه مخالف وردپرس پارسی ! اما خوب چیزی که داریم میبینیم رو میگم ! غیر از اینه بگید !!

حتی در انجمن ایران وردپرس هم برخی از کاربران رو به این انجمن راهنمایی میکنم .

لینک به ارسال

دوستان عزیز

فکر میکنم فعلا تاپیک بسته بشه بهتره

این نوع بحث ها نهایتا چیزی جز کدورت بین دوستان بوجود نمیاره

با آرزوی موفقیت

• امتیاز 6
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...