رفتن به مطلب

پهنای باند مصرفی بالا

پست های پیشنهاد شده

با این دسترسی می شه کپی برداری کرد

دزدیدن ماتل وقتیه که بشه حذفشم کرد (777)

لینک به ارسال

خوب الان که مصرفتون زیاد نیست روزی 5 گیگ در ماه می کنه 150گیگ ترافیک

مگه چقدر ترافیک اولیتونه

لینک به ارسال

وردپرس پهنای باند بالایی مصرف می کنه و چه در صفحه دانلود فارسی چه سایت اصلی هم به این موضوع اشاره شده و علتش هم اینه که همه چی رو با کوئری ها می سازه کش خیلی توی این استفاده از منابع تاثیر داره ولی نه با این عجله یکی دو روز طول می کشه تا کش های مورد نیازش ساخته بشه

و یکی از پرمصرف ترین مواقع وردپرس که معمولا نا دیده گرفته می شه اینه که صفحه ویرایشگر بی دلیل باز بمونه اینکار باعث می شه یک کوئری زمان را حفظ کنه و یک کوئری هر یک دقیقه یک بار نسخه دوم از منطالب بسازه و یک کوئری هم مدام در حال ست کردن آخرین ریورژن است یعنی دائم نسخه ذخیره شده را باید با نسخه موجود در و.یرایشگر چک کنه تا یقین کنه ویرایش ادامه داره یا صفحه بی دلیل باز مونده

این سه کوئری هر سه تاشون از نوع کوئری های رم خور و پر مصرفند

لینک به ارسال

من از جایی که سرویس می گیرم یگه هر گیگ ترافیک ماهی 1000 تومنه. خوب اینجوری فقط 150 تومن باید بابت این سایت بدم.

یه سری سایتها هم هستند مثلن 5 گیگ فضا با 200 گیگ ترافیکو میدن ماهی 20 تومن. اینا فرقشون چیه؟ من هنوز نفهمیدم این اختلاف قیمت واسه چیه؟

لینک به ارسال

از کسانی از هاست استفاده میکنند سوال کنید ببینید همچین مشکلی اونا هم دارند یا نه ؟

بنده از آبتین وب هاست داشتم و 10 روز دچار این مشکل بودم در همین انجمن تاپیک ایجاد کردم و دوستانی که از این شرکت هاست گرفته بودند هم بلا استثنا همه این مشکل رو داشتند و مشخص شد شرکت این مشکل رو داره و رو نمی کنه ! با تیکت هایی که به شرکت زدیم اونا هم از اخطار دادن های بی مورد به ما دست برداشتند و مشکل سرور رو حل کردند! B)

لینک به ارسال

معلوم نمیکنه. هر لحظه ممکنه سرور ها دچار مشکلاتی بشند که رفع اونها مشکل باشه.

راهی ندارید جز اینکه از طریق پنل خودتون بفهمید کدوم قسمت داره منابع سایتتون رو مصرف میکنه. از پشتیبانی هاستتون بخواید که کمکتون کنه

لینک به ارسال

مجبور نیستید انقدر حالا بالا بگیرید.

10 گیگ فضا خیلی زیاده، شاید یکسال یا بیشتر طول بکشه که پرش کنید!

از 1 یا 2 گیگ فضا استفاده کنید فوقش پر شد در عرض چند ثانیه پلنتون رو عوض میکنید. پول اضافه چرا بدید!

لینک به ارسال

برای اینکه مطمئن بشید از پشتیبانی فروش هاستتون راهنمایی بگیرید.

پلن بنده 1 گیگ فضا با 100 گیگ پهنای باند داره.

لینک به ارسال

من همونطور که گفتم سایت رو منتقل کردم به یه هاست دیگه. 200 گیگ هم پهنای باند گرفتم. الان واسه من ایمیل اومده که:

مصرف سایت شما از پرداشگر وب سرور و دیتابیس سرور بیش از اندازه عادی است.

فورا موضوع را برسی و حل کنید.

الان این یعنی چی؟ من چی رو بررسی کنم؟ عجب گیری کردیما!

لینک به ارسال

شما عجله کردین برای انتقال.افزونه کش اگه فعال هست غیر فعال کنید ببینید مصرف پایین میاد.

افزونه های کش میاد ابرو رو درست کنه چششم کور میکنه.

لینک به ارسال

اما من هنوز پهنای باند تموم نشده. هنوز 2 درصدش استفاده شده. این

یعنی چی دیگه؟

لینک به ارسال

والا من تا حالا با این پیام ها رو به رو نشدم درحالی که هر روز 8 گیگ از پهنای باند استفاده می کنم شاید این پیام هارو میده که شما را بترسونه(از ساسبند شدن) که کمتر از هاست کار بکشید

لینک به ارسال

یعنی چی دیگه؟

دوست عزیز منظور مصرف بالای cpu سرور هستش نه پهنای باند.

لینک به ارسال

یعنی چی دیگه؟

این فشار در اثر هزاران چیز ممکنه بیافته از جمله تایید یک نظر اسپم - استفاده از یک اسکریپت یا افزونه ریپ و کراک شده - استفاده ازابزارهایی که با سایتهای مسدود از طرف ایران و یا تحریم کننده ایران کار دارند و ...

شما باید سایتتون رو مدیریت کنید و بدونید چه ابزار غیر متداولی دارید

فشار از دیتابیس معمولا مربوط به نظرات اسپم می شه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...