رفتن به مطلب

پهنای باند مصرفی بالا

پست های پیشنهاد شده

به سرور بگید ارور طرف سرور را بخونه اگر نتیجه ای نداد همه افزونه ها را غیر فعال کنید و فقالب را به دیفالت تبدیل کنید و در هر روز یک افزونه صبح و یک افزونه عصر فعال کنید( با فاصبله 10 تا 12 ساعت و فشار cpu را چک کنید تا به مورد پرفشار برسید

لینک به ارسال

من داخل قالبم یه تب دارم که تو هر تب یه فریم لود میشه. یعنی رو هر تب کلیک کنید یه فریم هست که یه فایل html رو تو خودش نشون میده. فایلهای html موجود هم نسبتن سنگینن. آیا قبل از کلیک روی تب ها این فایلها لود میشن یا نه؟ احتمالش هست اشکال ازینا باشه؟

من یه سری فایل js موجود تو قالب رو کد کردم (رمز گذاری) این کار تاثیری داره در وجود مشکل؟

ولی بیشتر فکر کنم مشکل از سرورهاست. سایت من رو سرور قبل روزی 6 گیگ پهنای باند استفاده می کرد ولی الان شده روزی 1 گیگ. در عوض یه مشکل جدید پیش اومده!!!

لینک به ارسال

فایل های فریم ها احتمالا لود می شند

نباید از فریم استفاده کنید از هر لحاظ فشار داره بهتره از ajax استفاده کنید یا برای هر تب یک صفحه جدا بسازید که ظاهر قضیه فقط تب باشه و در واقع صفحه از اول لود بشه (دقیقا مثل تب های این سایت)

بله کد گذاری هم حجم زیادی از cpu رو می خوره و اصلا توصیه نمی شه

در کل مشکل سرورها رو در اولین پستهام خدمتون عرض کردم ولی اینجا ایران است

دنبال معجزه باید رفت بین النهرین

لینک به ارسال
  • 6 ماه بعد...

آقا جسارتا من کدی رو که عنوان کردید توی صفحه خودم قرار دادم و اعلام کرد که :

کوئری های صفحه: 270
زمان لود صفحه: 1.257

به طور طبیعی باید چقدر باشه ؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...