رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشی.

دوستان متاسفانه پنل مدیریت بنده در وردپرس (Wp-admin)باز نمیشود.

در عکسی که ضمیمه کردم میتوانید مشکل رو ببیند. خواهشمندم بنده رو راهنمایی کنید. با تشکر :wub::(

post-1806-0-51228400-1375159871_thumb.jp

post-1806-0-90715900-1375159875_thumb.jp

لینک به ارسال

دوست عزیز متاسفانه چیزی متوجه نشدم :(

ویرایش شده توسط hesamkj
لینک به ارسال

احتمالا شما هم روی پوشه ادمین رمز دوم گذاشتید من هم یک بار این کار را کردم مثله شما شد رمز رو بردارید درست میشه...

ویرایش شده توسط mak77
لینک به ارسال

احتمالا شما هم روی پوشه ادمین رمز دوم گذاشتید من هم یک بار این کار را کردم مثله شما شد رمز رو بردارید درست میشه...

اره رمز گذاشتم.ولی وقتی رمز رو هم حذف میکنم بازم همینجوریه

لینک به ارسال

والا کش مرورگر رو هم پاک کردم ولی باز درست نشد.. اقا مسئول و مدیر اینجا نیستش کمک کنه :(

لینک به ارسال

شما فرم لاگین سایتتون هم به هم ریخته است !

http://www.roboroid.ir/wp-login.php

من یه بار فرم لاگین اینجوری شد مشکل از هاست بود ، خودشون درست کردن ! ... یه تیکت بزنید برای شرکتی که ازش هاست میگیرید ... احتمالا مشکل ورود به پنل مدیریت رو هم براتون حل میکنن

لینک به ارسال

والا تیکت هم دادم میگن مشکل از هاست نیست شاید از اچ تی یه چیزی باشه با پشتیبان وردپرس تماس بگیرید :|

لینک به ارسال

فایل htaccess را از روت حذف کنید

مشکل حل نشد نصب دستی داشته باشید

http://forum.wp-pars...یت-دستی-وردپرس/

اقا مشکل از htaccess بود. این فایل تا حالا 2 3 بار مشکل پیدا کرده . میشه راهنمایی کنید که کار این فایل چیه و چی میشه که اینجوری میشه قالب ؟ الان که پاکش کردم چجوری بسازمش ؟

لینک به ارسال

با htaccess کارهای زیادی میشه کرد

یکی هم همین کنترل کش هست

وارد بخش پیوند یکتا شوید و دوباره ذخیره کنید

بودنش الزامی نیست

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

واااااااای خدای من مشکل اصلی رو فهمیدم!

من تا الان فایلهایی که ادیت می‌کردم رو از طریق FTP با نرم‌افزار Dreamweaver آپلود می‌کردم. مشکل لود نشدن پنل مدیریت زمانی حل شد که من همون کدی که در قایل functions.php قالبم داشتم رو بجای آپلود کردن از طریق FTP، رفتم و از طریق cPanel ادیت کردم. شاید بخاطر Encoding فایل بود. نمی‌دونم. Encoding فایل در cPanel روی utf-8 تنظیم شده.

لینک به ارسال
  • 5 سال بعد...

سلام وقت بخیر

از دیروز نمیتونم wp-admin رو باز کنم همه راهها رو امتحان کردم نمیدونم چه مرگشه. کسی تا حالا این مشکل رو داشته؟

این ارور رو میده:

This site can’t be reached

The connection was reset.

ERR_CONNECTION_RESET

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...
در در ۱۳۹۲/۵/۸ در 12:52، Parsa گفته است :

آقا ممنون ، مشکل بطور کامل برطرف شد.

لینک به ارسال
  • 2 سال بعد...

اگر همه راه ها رو امتحان کردین و وارد نشین

مثلا اگر ادرس سایت wp-login 

رو در انتها بنویسین وارد نمیشه بصورت کامل بنویسین

wp-login.php

ولی بیشتر مواقع خطاهای سرور یا ورود با حذف htaccss ( بعد از ورود به پیشخوان برید/تنظیمات/پیوند یکتا/(بدون کاری کنین) ذخیره کنین - یه اچ تی اکسس جدید در هاست ساخته میشه) - تغییر نسخه پی اچ پی (سی پنل: MultiPHP Manager) - تغییر نام پوشه پلاگینها (در پوشه wp-content) (یا حذف بعضی پلاگین ها ) - حذف کش مرورگر و کوکی ها درست میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...