رفتن به مطلب

حذف شدن فایل index.php از هاست در یک سایت وردپرسی

پست های پیشنهاد شده

با سلام به همگی

من یه سایت وردپرسی دارم که فکر کنم فایل ایندکس اون حذف شده ، الته نم یدونم شاید فایل های دیگه هم حذف شده اند .

ولی می خوام سایت رو بالا بیارم این خطا رو نمایش می ده .

خدا وکیلی تو این شب ها کمک کنید ثواب داره .

Fatal error: Call to undefined function get_header() in /home3/scriptha/public_html/index.php on line 1

لینک به ارسال

چه مشکلی داره؟ آخه چون فایل index.php پاک شد من از قسمت کد وردپرس محتویات فایل index.php رو کچی کردم و یه فایل index.php دیگه ساختم و کدها رو در اون کپی کردم . حالا می گید چیکار کنم

لینک به ارسال

اگه از تو ویرایشگر وردپرس این کارا کردید که فایل پاک نشده و کد هارا فقط پاک کردید

که اگه بک آپ دارید دوباره بزارید کد هارا تا مشکل حل بشه

چون این ارور میگه کد get header پیدا نشده در index.php میشه گفت یعنی کد های فایل index.php پاک شده

کد هارا تو ویرایشگر وردپرس برگردونید درست میشه

لینک به ارسال

اگه از تو ویرایشگر وردپرس این کارا کردید که فایل پاک نشده و کد هارا فقط پاک کردید

که اگه بک آپ دارید دوباره بزارید کد هارا تا مشکل حل بشه

چون این ارور میگه کد get header پیدا نشده در index.php میشه گفت یعنی کد های فایل index.php پاک شده

کد هارا تو ویرایشگر وردپرس برگردونید درست میشه

نه از ویرایشگر وردپرس پاک نکردم ، فایل ایندکس از هاست پاک شد ، من رفتم دیدم تو قسمت ویرایشگر هنوز هست ، کدهاش رو ریختم تو یه فایل جدید و یه دونه index.php دیگه درست کردم

لینک به ارسال

فایل ایندکس وردپرس رو از بسته وردپرس بگیرید و مجدد آپلود کنید

البته خطایی که داره میده از وردپرس هست

لینک به ارسال
  • 7 ماه بعد...

سلام بچه ها من بخاطر این سواله مهمم عضو شدم خواهشا کمکم کنید

من امروز قسمت single php سایتمونو دستکاری کردم که نام نویسنده رو حذف کنم

حالا سایت بالا میاد

اما رو مطالب که کلیک میکنم میزنه server error

ایا راهی هست من اون کدا رو برگردونم اخه سایتو کسی دیگه بالا اورده من فقط نویسنده سایتم نمیدونم بک آپ تهیه کرده یا نه ؟

ممنون

لینک به ارسال

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

لطفا سوالتون رو در تاپیک جدید مطرح کنین

لینک به ارسال
  • 3 سال بعد...

سلام. سایت وردپرسی من هم مدتیه به این بلا دچار شده. فایل ایندکس در صفحه اصلی پاکر میشه ولی دسترسی به پنل مدیریت رو دارم و بای برم راه اندازی مجدد کنم که درست بشه. اما بعد از چند ساعت دوباره همین اتفاق میافته. لاگ فایلها رو بررسی کردم و دیدم که فایلها اسکن شدند و اینه که به احتمال وجود یک بک دور مشکوکم. یک پلاگین امنیتی خریدم و نصب کردم اما فایده ای نداره. میزبانم هم تایید کرد که هک میشه. خواستم ببینم کسی این تجربه رو داشته و راهکارش چی بوده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...