رفتن به مطلب

تغییر عنوان و آدرس دسته ها در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

اگر برروی کلید ذخیره کلیک میکنید و اتفاقی نمی‌افتد بهتره وردپرس رو نصب مجدد کنید

تست مرورگر هم که مشخص هست با مرورگر دیگری چک کنید متوجه میشوید

لینک به ارسال

پیشنهاد عین محتویات سایت و دیتابیس را به یک هاست رایگانت منتقل کنید و تست بگیرید به نظر من مشکل می تونه از طرف سرور شما باشه

لینک به ارسال

آقایون من حتی سرورم رو هم انتقال دادم یعنی شرکت هاستم رو عوض کردم ولی هنوز این مشکل حل نشده ! فکر کنم دیگه آخرین راهی که مونده باشه همون راهی هست که جناب پارس گفتند(وردپرس رو نصب مجدد کنید) اگر میشه این نصب مجدد رو یه توضیح در موردش بدید یا یک لینک بدید تا من نصب مجدد رو انجام بدم.

فقط یک سوال:

نصب مجدد به طور قطع این مشکل رو حل میکنه؟

آیا راه حل دیگری نیست؟

لینک به ارسال

یک وردپرس جدید توی یک پوشه از هاستتون نصب کنید.

از دیتابیس وردپرس قبلی یک بک آپ ( خروجی sql ) بگیرید و توی دیتابیس وردپرس جدید ایمپورت کنید.

به جدول wp-option برید و آدرس قبلی سایت رو با آدرس وردپرس جدید جایگزین کنید.

اگر سایت مشکلی نداشت قالب دلخواهتون رو هم روی وردپرس جدید نصب کنید و چک کنید اگه همه چیز درست بود فایلهای جدید رو به روت منتقل کنید و از دیتابیس آدرس روت سایتتون رو وارد کنید.

لینک به ارسال

پنل من سی پنل هست.میشه لطفاً یک لینک آموزش از نحوه ی بک آپ گرفتن sql از دیتابیس وردپرس و ایمپورت اون رو بدید؟ چون الان ربع ساعته دارم توی گوگل جستجو میکنم ولی چیزی دستگیرم نشد.

ممنون

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

یک وردپرس جدید توی یک پوشه از هاستتون نصب کنید.

از دیتابیس وردپرس قبلی یک بک آپ ( خروجی sql ) بگیرید و توی دیتابیس وردپرس جدید ایمپورت کنید.

به جدول wp-option برید و آدرس قبلی سایت رو با آدرس وردپرس جدید جایگزین کنید.

اگر سایت مشکلی نداشت قالب دلخواهتون رو هم روی وردپرس جدید نصب کنید و چک کنید اگه همه چیز درست بود فایلهای جدید رو به روت منتقل کنید و از دیتابیس آدرس روت سایتتون رو وارد کنید.

سلام

من اون موقع به دلیل کمبود وقت و آشفتگی و ... راه حل جناب عبدالماجد رو دیگه انجام ندادم و گفتم فعلاً بیخیالش.

الان بعد از چند ماه پیگیر کار شدم و خواستم راه حل ایشون رو انجام بدم و کار های زیر رو انجام دادم.

من توی یک پوشه از سایتم یک وردپرس جدید (3.6.1) نصب کردم.

از دیتابیس وردپرس اصلی ایکسپورت گرفتم

خواستم ایکسپورت دیتا بیس وردپرس اصلی رو توی دیتا بیس این وردپرس جدیده ایمپورت کنم که این ارور رو داد:

http://p30up.ir/images/c9jfnl1qs4mx8i7uo3pd.jpg

در ضمن نسخه ی وردپرس من هم در حال حاضر 3.6.1 هست (هم این جدیدی که نصب کردم و هم وردپرس اصلی خودم)

ممنون میشم سریعتر کمک کنید.

لینک به ارسال

سلام

من اون موقع به دلیل کمبود وقت و آشفتگی و ... راه حل جناب عبدالماجد رو دیگه انجام ندادم و گفتم فعلاً بیخیالش.

الان بعد از چند ماه پیگیر کار شدم و خواستم راه حل ایشون رو انجام بدم و کار های زیر رو انجام دادم.

من توی یک پوشه از سایتم یک وردپرس جدید (3.6.1) نصب کردم.

از دیتابیس وردپرس اصلی ایکسپورت گرفتم

خواستم ایکسپورت دیتا بیس وردپرس اصلی رو توی دیتا بیس این وردپرس جدیده ایمپورت کنم که این ارور رو داد:

http://p30up.ir/imag...4mx8i7uo3pd.jpg

در ضمن نسخه ی وردپرس من هم در حال حاضر 3.6.1 هست (هم این جدیدی که نصب کردم و هم وردپرس اصلی خودم)

ممنون میشم سریعتر کمک کنید.

خطا مشخص هست

یک رکورد تکراری هست

بهتره در دیتابیس جدید ایمپورت کنید

لینک به ارسال

منظورتون چیه؟ الان من باید چیکار کنم؟

در دیتابیس جدید ایمپورت کنید

اگر نشد

در فایل sql بخش درج wp_commentmeta

دومین سطری که با id 14 هست رو حذف کنید

لینک به ارسال

دقیقا منظورتون از این جمله "در دیتابیس جدید ایمپورت کنید" چیه؟ چون من قبلش گفتم توی دیتا بیس ایمپورت کردم ولی اون خطا رو داد.

لینک به ارسال

یکبار تمام محتویات این دیتابیس جدیدی که ساختین رو خالی کنید و بعد اقدام به ایمپورت کنید.

لینک به ارسال

سلام

همه ی جدول های دیتابیس این وردپرس جدیده رو حذف کرده و بعد ایکسپورتی که از اون وردپرس اصلی گرفته بودم ایمپورت کردم و اینبارم یه ارور جدید داد:

http://p30up.ir/images/dg2ck74507bhdbw61gc7.jpg

لینک به ارسال

آغا یکی از مدیران عزز نمی توانند 1 ساعت وقتشون رو بذارند و برای رضای خدا این مشکل بنده روحل کنند؟ وقعا کلافه شدم از دست این مشکل

هر کدوم از دوستان محبت کردن و بخوان کمک کنند همینجا بگن تا یوزرو پس سی پنل رو براش پ خ کنم.

مرسی

لینک به ارسال

دوست عزیز آغا، محمدخان قاجار بود دوستان اینجا آقا هستند

دیتابیس شما باگ داره

فایل sql را نباید باینری دانلود کرد و باید نوع انتقال ASCII باشه

لینک به ارسال

دوست عزیز آغا، محمدخان قاجار بود دوستان اینجا آقا هستند

دیتابیس شما باگ داره

فایل sql را نباید باینری دانلود کرد و باید نوع انتقال ASCII باشه

من با جستجو در گوگل و ... تونستم بفهمم آقای فخار چی می فرمایند و بالاخره تونستم با موفقیت دیتا بس رو ایمپورت کنم و یک کادر سبز رنگ اومد و نوشت سکسفولی

ولی مشکلم اصلاً حل نشد چرا که تازه یه مشکل جدید به وجود اومده !

اگر بخوام که این بک اپ رو توی جدولهای وردپرسی که تازه نصب کردم ایمپورت کنم این ارور رو میده:

http://p30up.ir/images/c9jfnl1qs4mx8i7uo3pd.jpg

و وقتی جدول های وردپرس جدیده رو drop می کنم و بعد اون بک آپ رو ایمپورت می کنم ایمپورت با موفقیت انجام میشه ولی دیه بعد از این ایمپورت اصلاً وردپرسی که نصب کردم نمیاد بالا ! نه پنلش نه خودش ! یعنی یه صفحه سفید میاد.

شاید ذکر این نکته لازم باشه که اصلاً تعداد جدولهای وردپرسی که من تازه نصب کردم با تعداد جدولهای وردپرس اصلی من خیلی فرق داره ! خودتون عکس زیر رو نگاه کنید:

http://p30up.ir/images/srpt2gg6oys8lpnmd9s.jpg

نمیتونه مشکل از این باشه؟

وای من دیگه دیوونه شدم . دوستان خواهش می کنم اگر میتونید کمک کنید.

لینک به ارسال

با استفاده از این آموزش هم رفتم جلو:

http://mindtree.ir/1391/08/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D9%85%D8%AC%D8%AF%D8%AF-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3/

همه چیز با موفقیت بود فقط بعد از ایمپورت دیتا بیس ها اصلاً دیگه هیچی نمیمونه یعنی هم پنل هم سایت یه صفحه سفید میاد !

لینک به ارسال

مرسی آقای فخار.مشکل تا حد زیاد حل شده فکر کنم ولی حالا یک مشکل دیگه است !

وقتی با اون روشی که شما گفتید ایکپورت میگیم همه چیز درست انجام میشه.

ولی توی صفحه ی اصلی سایت نوشته "خطا در برقراری ارتباط با پایگاه‌داده"

توی صفحهی پنل هم یه پیام میاد که دیتابیس باید تعمیرم بشه و برای این کار کد فلان رو به wp-config اضافه کنید.

وقتی این کارا رو میکنم این صفحه میاد:

http://p30up.ir/images/blyebefk8a9wtqyesq0a.jpg

با وجود این که اینجا نوشته همه ی اینا سال هستند ولی وقتی دوباره میخوام وارد پنل بشم دوباره همون مراحل قبلی تکرار میشه یعنی یه صفحه میاد میگه برای تعمیر دیتا بیس ...

و باز هم همون متن توی صفحه ی اصلی سایت نمایش داده میشه !

لینک به ارسال

در دیتابیس تمام جداول را سلکت کنید و از منوی کشویی زیر جداول OPTIMIZE TABLE را انتخاب کنید دوباره به صفحه اصلی دیتابیس برگردید و همه را سلکت کنید و اینبار REPAIR TABLE را انتخاب کنید اگر باز هم مشکل باقی بود ارور می تونه مربوط به محتویات دیتابیس باشه یعنی جداول شما کراش شده اند و قابل انتقال نیستند یا باید یک برنامه نویس چکشون کنه تا ایراد کراش کننده را پیدا کنه که کار پر زحمت و گرونیه و فقط برای دیتابیس های خاص تجاری مقرون به صرفه است

لینک به ارسال

متاسفانه باز هم همونطوری بود !

خوب آقای فخار یعنی دور همه چیز رو خط بکشم ؟

وای من چقدر بدبختم.......خدایا خودت کمک کن.

آقای فخار میگم شما کسی رو میشناسید بتونه این کار رو انجام بده؟ شما خودتون اینکار رو انجام نمیدید؟ چند تومن میگیرند براش؟ من باید چه فردی رو پیدا کنم؟ کسی که mysql بلد باشه؟

میگم آقای فخار راهی وجود ندارد که من فقط دیتابیسی که مطالب توی اون هستند رو جدا کنم و بعد توی یک وردپرس جدید ایمپورت کنم و بعد تمام دسته ها و برچسب ها و ... رو به صورت تک تک برای این مطالب بذارم؟(منظورم این هست که تمام پلاگین ها هم دوباره نصب کنم و تمام تنظیمات هم دوباره انجام دهم) همچین راهی هست؟ اگر میشه اینم توضیح بدید.

مرسی

ویرایش شده توسط yavar99
لینک به ارسال

لطف میکنید بکاپ دیتابیس ابتدایی رو برای تست

در پیام خصوصی ارسال کنید

لینک به ارسال

باشه ولی آقا پارسا شما که پیام خصوصیتون غیر فعاله !

ویرایش شده توسط yavar99
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...