رفتن به مطلب

مشکل با افزونه Tag to Link

پست های پیشنهاد شده

سلام

من قبلا از این افزونه استفاده میکردم. چند وقت غیرفعالش کردم و الان که فعالش کردم کلماتی که لینک میده همه رو به صورت زیر نشون میده :

http://myweb.com/tag/%post_tag%

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

عجیبه !

بعد از اینکه شما این راه را گفتید انجام دادم و درست شد

الان مجدد خراب شده و هربار که تست میکنم نمیشه و لینک ها بصورت خراب نشون داده میشه

لینک به ارسال

نمیخوام لینک های پیوند یکتام تغییر کنه .

آقا مرتضی گفتن تغییر بدین و تست کنید و بعد دوباره روی همون بزارین.

اگه مشکل نداشت بگین تا راهنماییتون کنن.

لینک به ارسال

اگر کلمه در متن شما با برچسبی یکسان باشه بهش لینک میکنه (البته اگر اسم درست افزونه auto tag to link باشه)

لینک به ارسال
  • 2 ماه بعد...

اگر کلمه در متن شما با برچسبی یکسان باشه بهش لینک میکنه (البته اگر اسم درست افزونه auto tag to link باشه)

سلام

آقا من هم با این افزونه مشکل دارم ولی این مشکلی که دوستمون داشتن رو خودم حل کردم

در اینجا هم به طور کامل شرح دادم و تمام کدهای افزونه رو قرار دادم

http://forum.wp-pers...85#post_content

فقط مشکل من مربوط به این میشه که افزونه کلماتی که در ALT تگ ایمیج هم وارد شدن رو لینک میکنه و این باعث خراب شدن اون عکس میشه که در عکس زیر میبینید

3826207392.png

حالا میخوام به کدهای افزونه یک تکه کد اضافه بشه که در زمان رسیدن به تگ ایمیج از اون چشم پوشی کنه و دوباره از بعد از تگ ایمیج کارشو شروع کنه و متن رو جستجو کنه

یکی از اساتید میتونه این تکه کد رو به من بده تا در افزونه قرار بدم و دوستان دیگه هم ازش بتونن استفاده کنن

باسپاس فراوان

این هم تمام کدهای افزونه هست

لینک به ارسال

اصلا به تگ نگاه نمیکنه که بخواد براساس اون بگیره

فقط براساس یک الگوی ثابت در کل متن داخل تغییر میده

لینک به ارسال

اصلا به تگ نگاه نمیکنه که بخواد براساس اون بگیره

فقط براساس یک الگوی ثابت در کل متن داخل تغییر میده

دوست عزیز متوجه منظورتون نشدم

یعنی چی که به تگ نگاه نمیکنه؟ خوب این الان میاد اول برچسب ها رو میبینه چی هستن بعد متن رو یا به عبارت بهتر همون کدهای پست رو برای انها سرچ میکنه

اینطور نیست؟

حالا با این شرایط میفرمایید چاره چیه براش؟

کدهاش رو دیدین؟

لینک به ارسال

ممنون دوست گرامی

این ها رو هم چک میکنم

ولی به نظر شما بیشتر از 3-4 خط کد نویسی میخواد برای اینکه به اون کد قبلی اضافه بشه تا وقتی به عکس ها رسید چشم پوشی کنه ازشون؟

لینک به ارسال

ممنون دوست گرامی

این ها رو هم چک میکنم

ولی به نظر شما بیشتر از 3-4 خط کد نویسی میخواد برای اینکه به اون کد قبلی اضافه بشه تا وقتی به عکس ها رسید چشم پوشی کنه ازشون؟

شایدم یک خط

ولی بهتر هست از افزونه بهتری استفاده کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...