رفتن به مطلب

سوال درباره دايركت ادمين

پست های پیشنهاد شده

سلام من ميخوام يه پوشه رو كه توي دايركت ادمين هست رو زيپ كنم و دانلودش كنم براي اينكار تيك اون پوشه رو ميزنم و پايين پنل نوشته Compress clipboard files to /domains/dl.morahem.com/public_html/uploads گزينه zip رو انتخاب ميكنم و creat رو كليك ميكنم ولي اين ارور رو ميده:

An error occured while creating the compressed file

ویرایش شده توسط نگار صادقی
لینک به ارسال

ببخشید اسپم در نظر نگیرید.

من تا چندساعت دیگه باید حتما این پوشه رو زیپ کنم و بک آپ بگیرم چون شب دیگه به این پنل دسترسی ندارم (چون نمیخام با هاستینگ تمدید کنم و امروز آخرین مهلتشه)

لینک به ارسال

شما یه بک اپ کامل بگیر اونو دانلود کن به روش زیر امتحان کنیددر ضمن من تاجایی که اطلاع دارم تو دایرکت ادمین نمیشه یه پوشه رو خالص دریافت کرد کل فایل هایی که در مسیر هست دانلود میشه .

سطح دسترسی پوشه ای رو که میخوای دانلوذ کنی 644 بزار

قایل/پوشه های مورد نظرتون رو انتخاب کنید و Add to clipboard ّبزنید و بعد پایین صفحه و جلوی Compress clipboard files to اسم فایل فشرده مورد نظرتون رو بنویسید و بزنید Create

ویرایش شده توسط hamed.m
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...