رفتن به مطلب

مشکل با ویرایش تصاویر برای درج در مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز .

من پوسته وردپرسم رو به تازگی آپدیت کردم و یک مشکلی در این آپدیت جدید هست که در ورژن قبلی نبود ، مشکل اینه که وقتی تصویری رو ویرایش میکنم داخل خود ویرایشگر میشه عرض و طولش رو تغیییر داد ولی زمان نمایش پست فقط طول اختیاری تغییر کرده و ارتفاع به صورت auto متناسب با طولی که تغییر دادم ، تغییر میکنه!!! مشکل از کجاست و چطوری میشه عرض و طول رو مثل قبل به صورت دستی وارد کرد ؟ ممنون میشم پاسخ بدید .

لینک به ارسال

خوب از cssکمک بگیرید!

مثلا:

img{
width:N px;
height: Y px
}

بجای N Y هر عددی خواستین قرار بدین.

ویرایش شده توسط alireza.nh
لینک به ارسال

دوست عزیز این کدی که نوشتین رو باید دقیقا کجای قالب قرار بدم ؟

در ضمن اینطور که متوجه شدم این کدی که شما نوشتین یه عدد ثابت رو برای تصویر تعیین میکنه ، یعنی نمیشه که از داخل ویرایشگر عددهای دلخواه رو وارد کنم ؟من میخوام برای هر عکس یک اندازه دلخواه قرار بدم نه اینکه برای همه عکسها یک اندازه ... مرسی بابت کمکتون .

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

ببینید اگر در ادیتور شما اندازه میدید و در نمایش فرق میکنه از استایل پوسته شماست

کدی که دوستمون داده بجای x - y عدد بزارید و بعد با آخر فایل استایلتون اضافه کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...