software

عضو سایت
 • تعداد ارسال ها

  80
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

تمامی ارسال های software

 1. سلام من یه پوسته با صفحات index.php signup.php login.php دارم. زمانی که می خوام از دو صفحه بالا به جز index.php استفاده کنم باید لینک رو به جایی که خود اون فایل هست بدم به این صورت : site.com/wp-content/themes/wordpress theme/signup.php در صورتی که می خوام به صورت site.com/signup.php باشه که زمانی این لینک رو وارد میکنم دوباره صفحه اصلی رو نشون میده.
 2. سلام دوستان من برای لینک دانلود در پست های قالبم یک لینک ساده می گذارم. حالا اگر قالب جدید با زمینه دلخواه استفاده کنم آیا لینک های دانلود در قسمت مربوطه در زمینه قرار می گیرند یا اگر نمیشه راهی داره یا نه؟ ممنون.
 3. ممنون.راهی نداره برای نمایش در زمینه جدید؟
 4. سلام دوستان سایت مپ بنده بدون www باز میشه اما زمانی که با www باشه باز نمیشه. چطور می تونم کاری کنم که با هر دو یا حداقل با www باز بشه؟
 5. سلام دوستان در وبمستر گوگل پیام googlebot can't access your site داده. به نظر من به دلیل این هست که زمانی سایت مپ رو دادم با www بالا لود می کنه اما سایت مپ سایت با www بالا نمی آید. به نظر شما باید چیکار کنم؟ با تشکر.
 6. بله.باز میشه.
 7. درود دوستان من زمانی برای دسته های دیگر سایت یک دسته اصلی (مادر) تعریف می کنم فرقی با دسته های زیر مجموعش نداره یعنی دسته های زیر مجموعه تورفتگی ندارند. لینک سایت با تشکر.
 8. درود من با استفاده از wordpress seo سایت مپ رو ساختم اما زمانی که به آدرس سایت مپ میرم ارور 404 میده. لینک سایت مپ sitemap با تشکر.
 9. من از افزونه وردپرس سئو برای ساب دامین استفاده کردم منظورتون این هست که افزونه بخصوصی برای ساب دامین هست؟
 10. می دونم منظور شما چی هست اما به اون گزینه هم ربط نداره.
 11. دوست عزیز این سایت مپ برای دامنه اصلی هست. من منظورم سایت مپ زیر دامنه هست...
 12. درود دوستان در حدود 200 تا تصویر در گوگل وبمستر سابمیت وجود اما 5 تا اون ها فقط ایندکس شده حدود سه هفته هم هست تغییری نکرده. به نظر شما مشکل از کجاست؟ فایل روبات:robots.txt با تشکر.
 13. درود دوستان در google webmaster در قسمت Blocked URLs محتویات فایل robots.txt در یک کادر نوشته شده. در همین قسمت نوشته شده که اگر هر تغییری در فایل robots.txt به وجود بیاورید ثبت نمیشه. سایت مپی که من در فایل ربات برای اولین بار نوشته بودم مشکل داشت حالا هر کاری که می کنم سایت مپ جدید رو قرار بدم قبول نمی کنه و همون قبلی هست و همین باعث شده هیچ ایندکسی در گوگل نداشته باشم.می خواستم ببینم راه حلی دارید؟ با تشکر.
 14. بفرمایید: فیلم آمورش تبدیل psd به html : دانلود فیلم آموزش وردپرس: دانلود
 15. درود دوستان این تصویر یکم عجیب نیست؟ بعد از یک هفته فقط 2 تا ایندکس! 318 خطا داده و نوشته لینک توسط فایل ربات بلاک شده! با تشکر.
 16. w3schools.com برای شروع می تونه خوب باشه، از نظر متن انگلیسی متن روونی دارد و اگر آشنایی کمی با زبان داشته باشید می تونید بهره ببرید.
 17. درود دوستان در قسمتی که تصویر ها رو آپلود می کنیم (از طریق پرونده چند رسانه ای) میشه کاری کرد که پوشه بندی کرد، مانند ماه های سال چون حجم تصویر هایی که ریختم زیاد شده. با تشکر.
 18. درود دوستان من تصویر ها رو در قسمتی از هاست آپلود کردم.حالا از طریق رسانه ها هر کاری کردم نتوستم تصویر ها رو قرار بدم(نمی خواهم از طریق رسانه ها تصویر رو آپلود کنم در قسمت مورد نظری که خودش در هاست قرار می دهد). تنها راهی که به ذهنم رسید به صورت نوشتن کد در قسمت متنی صفحه وردپرس. حالا می خواستم ببینم شما راه دیگه ای می دونید یا نه. با تشکر.
 19. من یک بار این کار رو چند وقت پیش انجام داده بودم اما به صورت لینک بود، تصویر نمایش داده نمی شد. حالا که دوباره امتحان کردم درست شد مرسی.
 20. مرسی. بله این درسته اما من از وردپرس نسخه 3.6 استفاده می کنم. ؟
 21. درود دوستان من می خوام یک بخش اختصاصی در سایتم بزنم.به همین منظور می خوام از یک قالب دیگه استفاده کنم.چطور می تونم از این قالب در کنار قالب فعلی استفاده کنم. با تشکر.
 22. اون دو مطلب رو مطالعه کردم اما اون چیزی رو که می خوام با اون مطالب نمی توان پیاده کرد. کلا من یک بخش ویژه می خوام بسازم که قالب جدید روش باشه، همین! با تشکر.
 23. درود از چه طریقی می تونم priorities تغییر بدم در ضمن برای سایت مپ از wordpress seo استفاده می کنم. با تشکر.
 24. نه فکر کنم شما منظورم رو بد متوجه شدید. من کارهایی رو که در پست بالا انجام دادم به منظور ساخت یک بخش آموزش هست که می خواهم متفاوت باشه از نظر پوسته و... حالا هرچی. به همین دلیل گفتم که وردپرس جدید نصب کنم. با تشکر.
 25. مرسی. من الان یک پوشه به صورت example.com/tutorial درست کردم بعد من این رو به صورت لینک در ناوبار قرار می دم. حالا در این پوشه وردپرس جدید نصب کنم! یا... نظر شما رو می خواستم.