رفتن به مطلب

Mohamad_Reza

عضو سایت
  • تعداد ارسال‌ها

    3
  • تاریخ عضویت

  • آخرین بازدید

تمامی مطالب نوشته شده توسط Mohamad_Reza

  1. پس برای شما هم در سایت wordpress.org ، همه‌ی تم‌ها در پرویو بصورت ناقص و بدون عکس و بهم ریخته نشون داده می‌شه؟ (مانند تصویری که ضمیمه کردم) ؟؟ (لازم به ذکر است که همه‌ی پوسته‌ها بدون استثناء در wordpress.org برای من همچین حالتی دارند.) لطفا محبت کنید اگر زحمت نیست یک اسکرین شات از پرویو برای تم ASTRA برای نمونه اینجا ارسال کنید. خیلی ممنون هستم.
  2. ممنونم ، ولی جالب اینجاست که از خود سایت wordpress.org هم ، در قسمت thems همین حالت ایجاد می‌شه! تصاویر ضمیمه را ببینید: در حالت کوچک که عکس هستند خوبند، وقتی کلیک می‌کنم هم تصویری که هست درسته، ولی وقتی بصورت preview‌ باز می‌کنم بدون تصویر و نامرتب و ناقص هستند. آیا برای شما هم همینطور است؟؟ ضمناً من از اینترنت همراه اول استفاده می‌کنم. با vpn هم همین مشکل هست. روی گوشی موبایل هم همینطوره. حافظه کش هم پاک کردم. ممنون هستم چک بفرمائید اگر روی سیستم‌های شما هم در سایت wordpress.org روی تم‌ها وقتی پرویو می‌گیرید ناقص هست یا خیر؟ اگر برای شما صحیح است، به نظر شما مشکل بر
  3. سلام و درود برای استفاده از تم‌های جدید برای وردپرس مشکل دارم، می‌خواستم خواهش کنم راهنمائیم بفرمائید. وقتی از منوی Themes می‌خواهم قالب جدیدی را نصب کنم، موقعی که Preview می‌کنم عکس‌های آن قالب را نمایش نمی‌ده و اصلا محتوا هم بهم ریخته است. اگر هم نصبش کنم باز به همان شکل خراب است. با حذف و نصب مجدد وردپرس و حذف کلیه پلاگین‌ها و داده‌ها هم مشکل حل نشده است. تصاویری از نمونه مشکل را ضمیمه کردم‌ام.
×
×
  • اضافه کردن...